Geri Dön
Adana DemirSpor"4 yıldır şampiyon yapamıyor ama Ali Koç'a sahip çıkılmalı!"

"4 yıldır şampiyon yapamıyor ama Ali Koç'a sahip çıkılmalı!"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Ali Koç hakkında "Fenerbahçelilerin yerinde olsam Ali Koç'a sahip çıkarım. Ali Koç iyi bir başkan" ifadelerini kullandı.

"4 yıldır şampiyon yapamıyor ama Ali Koç'a sahip çıkılmalı!"

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak ADS Youtube hesabına transferler hakkında açıklamalarda bulundu. Sancak "Tayyip Talha'yı ilk başta Belçika'dan 2 takım ve Beşiktaş istedi ama Beşiktaş ile ödeme planında anlaşamadık. Biz, Fenerbahçe'den Bruma'yı istedik ve takas gündeme geldi. Serdar Dursun konuşuldu ama o da devre arasında da olsa Avrupa'ya gitmek istediğini söyledi.

Ali Koç'a sahip çıkarım

Ali Koç hakkında konuşan Sancak "Fenerbahçelilerin yerinde olsam Ali Koç'a sahip çıkarım. Ali Koç iyi bir başkan. Geçen sene Göztepe maçı sonrası da söylemiştim. Tüm takım taraftarları için söylüyorum. Başkanlarınıza, yönetiminize sahip çıkın."

Balotelli geri dönebilir

Murat Sancak İtalyan yıldız için "Balotelli'ye bize verdiği emekler için teşekkürler mesajı attım. O da İtalyanca dönmüş, her zaman kalbinde yerimiz olduğunu söyledi. İtalyancayı Türkçeye çevirirken 'sana aşığım' anlamına gelen bir şey yazmıştı. Belli olmaz, 2 sene sonra gelebilir." dedi.

4 yıldır şampiyon yapamıyor ama Ali Koça sahip çıkılmalı