Geri Dön
GalatasarayFenerbahçeliler’in ölüm tehdidi Goudelock’ı korkuttu!

Fenerbahçeliler’in ölüm tehdidi Goudelock’ı korkuttu!

Sarı-kırmızılılar ABD’li şutör guarda 1.3 milyon dolar teklif etti. Ancak Goudelock sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Aslan’ın önerdiğinin 100 bin dolar altına İsrail ekibi Maccabi Tel Aviv’le el sıkıştı

Fenerbahçeliler’in ölüm tehdidi Goudelock’ı korkuttu!

G.SARAY Odeabank’ın kadrosuna katmak istediği ve temmuz ayı başında Houston Rockets’ın serbest bıraktığı Andrew Goudelock, sarı-kırmızılıların önerdiği paradan 100 bin dolar (1.2 milyon dolar) az veren Maccabi Tel Aviv’le anlaştı. İsrail basını 27 yaşındaki ABD’li şutör guardın sarı-kırmızılılar yerine Maccabi tercihinde eski takımı F.Bahçe’nin taraftarlarından aldığı yoğun ölüm tehditlerinin etkili olduğunu iddia etti. Bu iddiaların sahibi David Pick gelen tepkiler üzerine attığı tweeti silse de Goudelock’ın Cimbom’a transfer olacağı haberlerinin çıkmasının ardından hem kendinin hem de eşinin sosyal medyadan ciddi anlamda taciz edilmesinin Maccabi Tel Aviv’e imza atmasında önemli rol oynadığı öğrenildi.

G.SARAY Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya ise “Oyuncu yüksek ücret istiyordu. Biz de Goudelock’ın indirime gitmesini bekledik. Şu an Goudelock dışında alternatif olarak öne çıkan bir oyuncu yok. Kadromuzda zaten 8 yabancı oyuncu var. Duruma göre transferde adımlarımızı atacağız.

DARIUS Adams’la anlaşmayı çok istedik. Ancak politik nedenlerden ötürü Türkiye’ye gelmek istemedi. 1-2 transfer haricinde artık kadromuz şekillendi. Türkiye’de 6 Türk oyuncuyla sahada yer almamız gerekiyor. 6. oyuncuyu ya transfer edeceğiz ya da altyapıdan çıkaracağız” dedi.