Gazete Vatan Logo
Şampiy10 Fenerbahçe’de kongre üyeleri toplanıyor! Nasıl kongre üyesi olunur, Fenerbahçe kulübünde kongre üye sayısı nedir?

Fenerbahçe’de kongre üyeleri toplanıyor! Nasıl kongre üyesi olunur, Fenerbahçe kulübünde kongre üye sayısı nedir?

18 yaşını bitirmiş, fiil ehliyete sahip bulunan ve Fenerbahçelilik ruh ve sevgisi ile dolu olan her gerçek kişi kulübe üye olmak için başvurabilir ve gerekli onay süreçlerinden sonra kulüp üyesi olabilir. Peki, Fenerbahçe kongre üyesi nasıl olunur, Fenerbahçe kongre üye sayısı nedir?

Fenerbahçe’de kongre üyeleri toplanıyor! Nasıl kongre üyesi olunur, Fenerbahçe kulübünde kongre üye sayısı nedir?

Fenerbahçe Kulübü, yapılması planlanan olağanüstü genel kurul toplantısını Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) bildirdi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun tamamının talebi üzerine Trabzonspor müsabakasında meydana gelen olaylar, son dönemde Türk futbolunda yaşananlara istinaden futbol A takımının Süper Lig'den çekilmesi dahil alınacak aksiyonların değerlendirilmesi için olağanüstü genel kurulun toplanması yönünde karar alındığı bildirildi. Söz konusu kararın ardından kongre üyeliğinin nasıl olacağı sorgulanmaya başlandı.

Fenerbahçe kongre üyesi nasıl olunur?

Online üyelik sekmesinden, kolayca başvuru formunu doldurup, gerekli belgeleri sisteme yükleyerek kulübe ulaştırdığında üyelik süreci başlar. Onay işlemlerinin tamamlanmasının ardından da 30 gün içinde üyelik ücretlerinin ödenmesi gerekiyor.

Ödeme işlemlerinin tamamlanması sonrasında kulüp üyeliğiniz aktiflenir ve üyelik kitiniz tebligat adresinize gönderilir. Süreçle ilgili tüm aşamalarda kulüp tarafından bilgilendirilirsiniz ayrıca başvuru sürecinizi Profil sayfanızdan takip edebilirsiniz. 

Haberin Devamı

Fenerbahçe kongre üyelik ücretleri

Fenerbahçe Spor Kulübü üyelik giriş ücretinin 1 Ocak 2024 tarihi itibariyle 75.000 TL olup, bir defaya mahsus ödenmektedir. Yıllık aidat ise 750 TL’dir.

Aşağıdaki statülere sahip olan üye adayları ise giriş ücretinde indirim hakkı elde eder.

Kongre üyeliğinde 5 yılını doldurmuş olan üyelerimizin eş ve 18 yaşını doldurmuş çocukları % 75 indirimle üye olabilir.

Fenerbahçe Eğitim Kurumları’nda en az 4 yıl eğitim görmüş ve üyelik başvuru tarihinde 24 yaşını doldurmamış olanlar %25 indirimle üye olabilir.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Komitesi'nde en az 5 yıl üyeliği bulunan ve üyelik başvuru tarihinde 24 yaşını doldurmamış olanlar %25 indirimle üye olabilir.

Sporcular için; en az 5 yıl kulübün lisanslı sporcusu olarak kalmış, en az on ( 10 ) kere resmi ve / veya özel yarışmalara katılmış ve sporu Fenerbahçe Spor Kulübü’nde bırakmış olan kişiler, Kulüp tüzüğünün öngördüğü üyelik koşullarına sahip ise %75 indirimle üye olabilir.

Haberin Devamı