Gazete Vatan Logo
THY Euroleague Kyle Hines sataştı ortalık birden karıştı! Milano - Fenerbahçe maçında sert kavga

Kyle Hines sataştı ortalık birden karıştı! Milano - Fenerbahçe maçında sert kavga

Turkish Airlines EuroLeague'de Olimpia Milano ile karşılaşan ve güçlü rakibini 71-60'lık skorla yenen Fenerbahçe Beko 11.galibiyetini alırken, maçtan sonra Kyle Hines'ın sarı lacivertli temsilcimizin oyuncuların sözlü olarak sataşması ortalığın karışmasına neden oldu.

Kyle Hines sataştı ortalık birden karıştı! Milano - Fenerbahçe maçında sert kavga

Turkish Airlines EuroLeague'de çift maç haftasının açılışında Asvel karşısında kritik bir galibiyet alan Fenerbahçe Beko, zorlu İtalya deplasmanında AX Armani Exchange Milano'nun konuğu oldu. Büyük bir mücadeleye sahne olan maçtan Sarı-Lacivertli ekip, sahadan 60-71'lİk skorla galip ayrıldı.

Bu sonuçla birlikte üst üste 4. maçını kazanan Fenerbahçe Beko, bu sezon EuroLeague'de 11. galibiyetini elde ederken, 5 maçlık galibiyet serisi sona eren Milano ise 7. mağlubiyetini aldı.

Maçın ardından tartışma çıktı

Karşılaşmanın sona ermesinin ardından istenmeyen olaylar yaşandı. Kyle Hines'ın Sarı-Lacivertli basketbolculara sözlü sataşması sonrası sinirler bir anda gerildi ve iki takım basketbolcuları arasında itişmeler yaşandı. Fenerbahçe başantrenörü Aleksandar Djordjevic ile Milano'dan Sergio Rodriguez arasında da tartışma çıkarken, teknik ekiplerin ve salonda bulunan görevlilerin araya girmesiyle sözlü tartışmada olaylar çok büyümeden sonlandı.


Kyle Hines sataştı ortalık birden karıştı Milano - Fenerbahçe maçında sert kavga