Gazete Vatan Logo
Basketbol 12 Mayıs Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı bitti mi, bilet al aktif mi, fiyatlar ne? Voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

12 Mayıs Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı bitti mi, bilet al aktif mi, fiyatlar ne? Voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Fenerbahçe Vakıfbank voleybol maçı bilet fiyatları ne kadar? ve Fenerbahçe Vakıfbank voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta? sorularına yoğun bir şekilde yanıt aranıyor. Vakıfbank ve Fenerbahçe Opet, Misli.com Sultanlar Ligi’nde şampiyonluk için mücadele edecek. 2-2’lik serinin son maçında kazanan taraf VakıfBank olursa 13. kez lig kupasını müzesine taşıyacak, Fenerbahçe kazanırsa 5 yıl sonra ligde 6. şampiyonluğunu ilan edecek. Maç öncesi için geri sayım başlarken voleybolseverler, ''VakıfBank - Fenerbahçe Opet maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Seride durum kaç kaç?'' sorularına yanıt arıyor. Aynı zaman da henüz bilet alamayanlar ise 12 Mayıs Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı bitti mi, bilet al aktif mi, fiyatlar ne? diye de yanıt arıyor.

12 Mayıs Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı bitti mi, bilet al aktif mi, fiyatlar ne? Voleybol maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Misli.com Sultanlar Ligi'nde şampiyonluk heyecanı devam ediyor. 9 Nisan Pazartesi günü oynanan finalin 4. maçında Fenerbahçe Opet, 6. şampiyonluk kupasını kazanmak için sahaya çıkmış ancak 2-0 galipken Vakıfbank’ın manevralarıyla maçtan 3-2 yenilgiyle ayrılmıştı. Böylece Vakıfbank şampiyonluk yarışını son maça taşıdı. İşte 12 Mayıs Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı ve voleybol maçının diğer detayları…

Fenerbahçe VakıfBank voleybol maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

VakıfBank - Fenerbahçe Opet serisinin son maçı VakıfBank Spor Sarayı'nda oynanacak.

Bu akşam saat 19.00’da başlayacak maç TRT Spor'dan ekranlara gelecek.

Seride durum kaç kaç?

Fenerbahçe-VakıfBank: 3-1 (1-0)

VakıfBank-Fenerbahçe: 3-1 (1-1)

VakıfBank-Fenerbahçe: 1-3 (1-2)

Fenerbahçe-VakıfBank: 2-3 (2-2)

Bu sezonki maçları:

Misli.com Sultanlar Ligi etabı:

VakıfBank-Fenerbahçe: 1-3

Fenerbahçe-VakıfBank: 1-3

Dünya Kulüpler Şampiyonası (Yarı Final)

VakıfBank-Fenerbahçe: 3-0

Şampiyonlar Ligi Yarı Final serisi:

VakıfBank-Fenerbahçe: 3-1

Haberin Devamı

Fenerbahçe-VakıfBank: 3-0

*Fenerbahçe-VakıfBank: 11-15

(*) Altın seti kazanan Vakıfbank finale çıktı.

Kupa Voley finali:

VakıfBank-Fenerbahçe: 3-2

12 Mayıs Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı bitti mi, bilet al aktif mi?

Vakıfbank Fenerbahçe voleybol maçı bilet satışı yok, biletler tükendi.