Geri Dön
FenerbahçeSerdar Dursun'dan itiraf! 'Hocamız maçtan önce bize dedi ki...'

Serdar Dursun'dan itiraf! 'Hocamız maçtan önce bize dedi ki...'

Göztepe beraberliğinden sonra açıklamalarda bulunan Serdar Dursun "Ceza sahası çoğalamadık. Orta yapmadık, ceza sahasına girmeye çalıştık. Hocamız ortalar yapın, ceza sahasına girin dedi." ifadelerini kullandı.

Serdar Dursun'dan itiraf! 'Hocamız maçtan önce bize dedi ki...'

Fenerbahçeli Miha Zajc, Göztepe karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Miha Zajc "Almış olduğumuz sonuçtan mutlu değiliz. 3 puan için gelmiştik, 1 puan alıyoruz. 1 puan bizim için mağlubiyet gibi. Fark yok. Hayal kırıklığı yaşıyoruz. Goller bulacak pozisyonlarımız vardı ama bulamadık. Kırmızı kart gördük. Sonrası zordu. Daha sıkı çalışıp galibiyetler almaya çalışacağız." dedi.

Miha Zajc ayrıca "Takımımız içerisinde sakatlar söz konusu olabiliyor. Yoğun maç temposu içindeyiz. Bundan dolayı değişkenlikler olabilir. Birçok maç oynuyoruz. Tabii ki bu maçları oynamakla beraber kaliteli bir takımız. Kimin oynadığı önemli değil. Her oynayan oyuncu 3 puan için savaşıyor." ifadelerini kullandı.

SERDAR DURSUN: KENDİMİZE İNANMAMIZ LAZIM

Karşılaşmayı değerlendiren Serdar Dursun "Mutlak 3 puan için gelmiştik. Zor bir maçtı. İlk 20 dakika oyuna iyi başladık. Sonra rakip üstünlüğü aldı. Kontrataktan golü buldular. İkinci yarı iyi başladık. Golü bulduk. İyi baskı kurduk, 2-1 olabilirdi. Gitgeller oldu sonrasında. Önemli bir maçtı. Trabzon'u yakalamak için 3 puana ihtiyacımız vardı. Kafamızı kaldırmamız lazım. Daha çok maç var. Silkelenip, kendimize inanıp devam etmeliyiz." dedi.

Sarı-lacivertli takımla ilgili konuşan Serdar Dursun "Oyuncular birbirine alışıyor. 1-2 pozisyonda daha tehlikeli girebilirdik. Ceza sahası çoğalamadık. Orta yapmadık, ceza sahasına girmeye çalıştık. Hocamız ortalar yapın, ceza sahasına girin dedi. İkinci yarı daha iyi oynadık. Yenemezsen nedenlerini araman lazım. Ofansif ve defansif olarak daha iyi oynamamız lazım." ifadelerini kullandı.

Serdar Dursun ayrıca "Birbirimizi hepimiz tanıyoruz. 1 Temmuz'dan beri hepimiz beraberiz. Uzun bir süre oldu. Normal bu. Çok maç var. Bazı oyuncular daha çok oynuyor. Büyük takımlarda fırsat gelince katkı sağlamak lazım. Herkes elinden geleni yapıp performansını üste çekmeli." açıklamasını yaptı.

FERDİ KADIOĞLU:1 PUAN KAYIP GİBİ

Ferdi Kadıoğlu "Nerede görev verilirse verilsin, hoca nerede oynatırsa oynatsın en iyisini göstermeye çalışıyorum." dedi. Ayrıca sarı-lacivertli futbolcu "Nerede oynadığımdan ziyade 3 puan önemliydi. 1 puan kayıp gibi! Hayal kırıklığı yaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber