Gazete Vatan Logo
Fenerbahçe Ali Koç'tan olay yaratacak açıklama! Galatasaray sözleri çok konuşulacak

Ali Koç'tan olay yaratacak açıklama! Galatasaray sözleri çok konuşulacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Gelsenkirchen Derneği'nin yeni lokal açılışında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Galatasaray'a olay göndermelerde bulundu.

Ali Koç'tan olay yaratacak açıklama! Galatasaray sözleri çok konuşulacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 3 Temmuz'dan bugüne yaşadıklarını sadece sportif sebeplerden açıklayamayacaklarını belirterek "3 Temmuz'dan bu zamana kadar yaşadıklarımızı sportif sebeplerle açıklayamazsınız. 10 senedir yaşadıklarımızı kimse sportif sebeplerle açıklayamaz." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'a göndermelerde bulunan Ali Koç, "Bu sene bir rakibimizle yarışıyoruz. Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takımla yarışıyoruz. Bir hakem geçen gün televizyonda anlatıyor. 1997 yılında Beşiktaş lider. Son dakikada gülünç bir penaltı çalınıyor. Hangi kulüp eski futbolcularını başka kulübe verdiği zaman bu kadar spekülasyon oluyor. Bizim eski sporcularımız daha canla başla oynuyor bize karşı. Bir başkan benim yaptıklarımı söyleyip böyle biri bize başkan olamaz dedi. Bizde de kulübü icraya vermiş bir başkan, bir daha başkan olamaz. Hamurumuz farklı." şeklinde konuştu.

Şampiyonluk yarışı hakkında konuşan Ali Koç, "Zamanlar kişiler değişiyor ama Fenerbahçe'nin hedef olması değişmiyor. Onun için tarihte görülmemiş bir kenetlenmeyi göstermemiz gerekiyor. İsmail Hoca ve futbolcuları tarihimizde görülmedik bir puan topladık. Bir beraberlik oldu hocaya, futbolculara, bize saldırılar oldu. İnanın bindiğimiz dalı kesiyoruz. Ama bir kere şampiyon olursak inanın arkası gelecek." dedi.

Haberin Devamı