Kemal Sunal mezarı başında anıldı

DHA |  03 Temmuz 2017 Pazartesi - 15:38 | Son Güncelleme : 03 07 2017 - 15:38

Sinemanın unutulmaz ismi Kemal Sunal'ın Zincirlikuyu'da bulunan mezarı başında düzenlenen anma törenine; eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal katıldı.


Kuran-ı Kerim okunan ve helva dağıtılan törende, efsane sanatçının hayranları da hazır bulunarak aileyle birlikte dua etti.
 
 
"KOCAMAN BİR AİLE BIRAKTI BİZE"
 
Anmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Gül Sunal, "Kemal'e sevgi gittikçe artıyor. Yeni nesiller de Kemal'le tanıştılar. Bu bizim acımızı biraz azaltıyor. Bu ölümsüzlüğü yakalaması sevince bile dönüşüyor. Onun için de mutluyuz. O biliyordu böyle olacağını. Biz de babasız yaşıyoruz 17 yıldır. Çok ağır, çok zor ama hayat devam ediyor. Ayakta durmayı bilmek lazım. Kocaman bir aile bıraktı bize. Yeni hayranları, küçücük hayranları var hepsi Kemal'in akrabaları gibi" şeklinde konuştu.
 
 
"ÇOK BÜYÜK BİR SEVGİ VAR "
 
Sosyal medyada  babasına olan ilgi nedeniyle kendi hesabından bazı paylaşımlar yaptığını dile getiren Ali Sunal, "Gerçekten çok büyük bir sevgi var. Ailesi gibi görüp bağırlarına basıyorlar ve hiçbir zaman unutulup gitmesine izin vermiyorlar. Minnettarız hepsine. Kocaman bir aile olduk sayelerinde. Yine babamın sayesinde aslında. Özlüyorum ama bu kadar sevilmek çok özel bir duygu. Herhalde bir tek ona nasip olacak. O bakımdan da bu bir teselli oluyor" dedi.
 
 
"SÜREKLİ PAYLAŞIYORLAR"
 
Ezo Sunal, "Hem sevincini hem üzüntüsünü hem doğum gününü, ölüm gününü, filmlerini, filmlerinin repliklerini, annemin yazdığı kitabı sürekli paylaşıyorlar sosyal medyadan. Bu kadar büyük bir sevgiyi paylaşacağımız kocaman bir ailemiz olduğu için çok mutluyum. Herkese teşekkür etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.
 
 
"KOKUSUNU ÖZLÜYORUM"
 
"Bir basın mensubunun babanızın en çok neyini özlüyorsunuz?" sorusuna Ali Sunal, "Ben kokusunu özlüyorum" yanıtını verdi.