Ve Zuhal Olcay konuştu!

25 Mayıs 2012 Cuma - 16:16 | Son Güncelleme : 25 05 2012 - 16:16

Zuhal Olcay, eski eşi Haluk Bilginer’le Aşkın Nur Yengi’nin boşanmasına bakın ne dedi?


Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer ayrılığında şok iddia... Yengi’nin Bilginer’den ihanet yüzünden ayrıldığı ve yakınlarına “Medya beni nasıl bulduysa o kızı da öyle bulsun” dediği öne sürüldü.

Önceki gün “Aldığımız ortak karar sonucunda özel hayatımızı ayırdık” diye açıklama yapan Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer’le ilgili çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. Söylenenlere göre altı yıllık evlilik, Bilginer başka bir kadınla ilişki yaşadığı için bitme noktasına geldi.

AYNI KADER

Haluk Bilginer, Aşkın Nur Yengi ile eski eşi Zuhal Olcay’dan boşanmadan önce aşk yaşamaya başlamıştı. 2004’te Olcay’dan boşanan Bilginer’in Yengi’yle ilişkisi, 2005’te Ömerli’deki evinin balkonunda görüntülenmeleriyle ortaya çıkmıştı. Aşkın Nur Yengi’nin yakın çevresine kendisinin de ihanete uğradığını söylediği ve “Beni nasıl buldularsa, o kızı da öyle bulsunlar” dediği öne sürüldü.

SON DENEME

Aşkın Nur Yengi, ayrılık kararının ardından dün İngiltere’ye gitti. Kızı Nazlım’la birlikte saat 13.00’te Londra’ya uçan Yengi, Atatürk Havalimanı’nda kendisini görüntüleyen gazetecilerin ayrılıkla ilgili sorularını yanıtsız bıraktı. Haluk Bilginer de “Shakespeare’s Globe” etkinliği kapsamında “Antonius ve Cleopatra” oyununu sahnelemek üzere dün sabah saatlerinde ekibiyle birlikte Londra’ya uçtu. Çiftin baş başa kalıp ilişkilerini yeniden gözden geçirmek için bir süre Notting Hill’deki evlerinde birlikte kalacağı öğrenildi.

Yuva yıkanın yuvası olmaz

Zuhal Olcay’ın, eski eşi Haluk Bilginer’le Aşkın Nur Yengi’nin boşanmak üzere olduklarını duyunca yakınlarına “Yuva yıkanın yuvası olmaz” dediği öne sürüldü. Olcay, konuyla ilgili Hürriyet’e şunları söyledi: “Ben o tür atasözleri söylemeyi gerçekten istemiyorum ama içimdeki duyguları aynen yazmak istiyorsanız şöyle yazın: Hayat gerçekten çok kısa. Herkesin bu tür deneyimleri yaşaması gerektiğine inanıyorum. Ben bunları yaşadım çünkü...”
Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar
  • FENERBAHÇE CUMHURİYETİne ekersen onu biçersin25.05.2012 01:25
  • serdar kubilayBize neeeeee,sizin kendi iç sorunlarınız,özel hayatınızzzzz.25.05.2012 12:25
  • derin denizzuhal olcay hoş bir kadın.aşkın ona benzeyeceğim diye uğraştı durdu.yanyana geldiklerindeki benzerlik inanılmaz.ama yetmedi aşkın hanım.aslında kalan geleni kıskanır.bu ilişkide ben hep gelenin kıskandığı duygusuna kapıldım.bu karede bile ne kadar benzerlik var.görsel olarak tabi.yaşamsal döngü.ne yaşatırsan onu yaşarsın.25.05.2012 12:25
  • ya sabırbilginer akp yandaşı oldu ya! kadınları 4 e , çocukları 5 e tamamlamaya çalışıyordur. Anlayış gösterelim.!25.05.2012 12:25
  • arslan sayarslanBoşveer Zuhal hanım!. Onlar çamura bulandı. Sense pırıl pırıl ve soylusun...25.05.2012 11:25