Türk-Yunan Survivor'ların büyük mücadelesi!

18 Mayıs 2017 Perşembe - 9:59 | Son Güncelleme : 18 05 2017 - 10:22

Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde açıkladığı Türk-Yunan Survivor'ların yarışması bu akşam ekrana gelecek. Peki ödül ne olacak? İşte cevabı...


Survivor 2017'de Türk ve Yunan takımları arasında olacak müthiş mücadele nefesleri kesecek.
 
Acun Ilıcalı, Survivor'da yarışan Türkiye ve Yunanistan takımlarının karşı karşıya geleceği bir oyun oynanacağını söylemişti.
 
"Survivor tarihinde bir ilk yaşanacak. Bir Türk takımı Yunan takımı ile oyun oynayacak.Yunan takımına karşı güzel bir takım oluşturacaksınız. Bu takım ünlüler ve gönüllülerden oluşacak. Kazanan takım toplu olarak ödülün sahibi olacak. " ifadelerini kullanan Acun Ilıcalı, oyunun amacının iki ülkeyi yakınlaştırmak olduğunu söylemişti.
 
Nefes kesen mücadelenin ilk görüntüleri geldi.
 
İşte Survivor 2017 94. bölüm tanıtımı...
 
 
ÖDÜL NE OLACAK?
 
Acun Ilıcalı, Survivor 2017'de ilk defa bir Türk takımının Yunan takımı ile oyun oynayacağını açıkladı. Ilıcalı Instagram hesabından da oyunun ödülüyle ilgili ipucu verdi: Kazanan ekip Fedon'un şarkılarıyla eğlenceli bir akşam geçirecek... İşte Türk-Yunan Survivor'lar ve detaylar...
 
Acun Ilıcalı, bugün ünlüler ve gönüllüler takımı karma bir takım çıkaracak ve aynı şekilde oluşan Yunan takımı ile mücadele edeceğini söyledi.
 
 
Acun Ilıcalı'nın bu oyunu açıklamasının ardından Furkan, "İşte bu abi, en istediğim en sevdiğim. Ey şanlı ordu ey şanlı asker" diyerek duygularını ifade etti.
 
 
Adem ise Yunan boksörlerle mücadele ettiğini söyleyerek "Atina'ya da gittim. Güzel bir mücadele olur. Hep aynı adamlarla yarışmaktan sıkıldık. Farklı insanlarla yarışmak güzel olur" dedi.
 
 
Acun Ilıcalı son olarak ise şu sözleri dile getirdi: "Gerilim dönemi geçti artık. Dostluk durumu yaşanıyor iki ülke arasında. Bizim bu oyundaki amacımız iki ülkenin birbirine yakınlaşmasıdır. Kazanan takımın toplu olarak (Ünlüler-gönüllüler) ödüle sahip olacak. Oyun ise perşembe günü oynanacak."
 
 
Acun Ilıcalı son olarak Instagram hesabından iki ülkenin yarışmacıları arasındaki oyunun ödülü ile ilgili ipucu verdi. Ilıcalı Instagram hesabından Fedon ile paylaştığı fotoğrafın altına "Dominik'te Fedon rüzgarı :) Bu kez Türk Survivorlar ve Yunan Survivorlar yarışacak, kazanan ekip Fedon'un şarkılarıyla eğlenceli bir akşam geçirecek..." notu düştü.
 
İşte Survivor Yunanistan 2017'den yansıyan kareler ve Yunan yarışmacılar...
 
ÜNLÜLER
 
Eurydice Valavani
 
Bo
 
George Angelopoulos
 
Konstantinos Kokkinakis
 
Yorgos Chraniotis
 
 
GÖNÜLLÜLER 
 
Sarah Eskenazi
 
Constantine Vassalos
 
Costas Anagnostopoulos
 
Elizabeth Ainatzioglou
 
Giannis Spaliaras
 
Marios Loannides