MasterChef Türkiye yarı finalde kim elendi?

11 Aralık 2018 Salı - 14:49 | Son Güncelleme : 12 12 2018 - 1:52

MasterChef Türkiye 30. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Yılın en sevilen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye'de bu akşam sürpriz bir isim final öncesi yarışmaya veda etti. Peki MasterChef Türkiye'de kim elendi?


TV8'in kısa sürede büyük ilgi gören yarışması MasterChef Türkiye 30. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen yarışmanın bu akşamki bölümünde bir kişi daha hayallerine veda etti. Peki bu hafta MasterChef Türkiye'de kim elendi?
MASTERCHEF TÜRKİYE'DE KİM ELENDİ?

Burcu, Meltem, Kerem, Hakan ve Uğur'un yarıştığı yarı finalde dün Meltem'in ardından bugüne de Kerem ve Hakan eleme potasına girdi. Büyük bir çekişmeye sahne olan  eleme gecesinde son ikiye Hakan ve Kerem kaldı. Yarışmaya veda eden isim ise Hakan oldu...

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE BÜYÜK ÖDÜL...

MasterChef'te yarışmayı kazanan ismin kazanacağı büyük ödül belli oldu. Şefler, yarışmacıların motive olması amacıyla kazanacakları büyük ödülün 100 bin TL olacağını belirtti. Öte yandan yarışmayı kazanan ismin kazanacağı kupada sergilendi.

MASTERCHEF TÜRKİYE HAKAN KİMDİR?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladıktan sonra Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanık, özellikle et pişirme konusunda çok iddialı bir isim. Kendisinin yapacağı eti beğenmeyecek kimse yok denilebilecek kadar iddiasını sürdürmektedir. Asıl mesleği ise komidir.

 
MASTERCHEF TÜRKİYE 30. BÖLÜM FRAGMAN