İki Yabancı 72. bölümde Danny tutuklanıyor!

21 Nisan 2017 Cuma - 11:47 | Son Güncelleme : 21 04 2017 - 11:47

İki Yabancı 72. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İki Yabancı 72. yeni bölümde ortalık iyice karışıyor. İki Yabancı 72. yeni bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor...


İki Yabancı reyting listelerini alt üst etmeyi sürdürüyor. 72. bölüm fragmanı yayınlanan İki Yabancı'da Danny'nin tutuklanması herkesi şoke ediyor. İki Yabancı her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

İKİ YABANCI 72. BÖLÜM FRAGMANI

Gündüz kuşağının sevilen dizisi İki Yabancı’da bügün Kabir ve Guman bir olup Danny’e tuzak kurar. Saras’tan gizli iş yapan Danny’nin çantasında uyuşturucu bulunur. Polis tarafından tutuklanan Danny’i ise Saras yerine Kabir kurtarır.
 
Guman sonunda Danny’i Saras’tan uzaklaştırmanın yolunu bulur. Saras’ın haberi olmadan Kabir ile iş yapan Danny çantasında uyuşturucu ile yakalanır. Bu oyunu Guman ve Kabir’in planladığından haberi olmayan Danny, Saras’ı ilgisizlikle suçlar. Guman, Saras’ı kötü göstermek için elinden geleni yapar. Kumud, Kabir’in tavırlarından şüphe eder ve takip etmeye başlar. Guman ile gizli gizli konuşmaları ise şüphesini doğrular. Kabir sayesinde hapisten kurtulan Danny, Saras’a tepki gösterir. Saras suçsuz olduğunu bir türlü ifade edemez.
 
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.