Arka Sokaklar 489. yeni bölümde ekip Mesut'u kurtarmaya çalışıyor!

05 Ekim 2018 Cuma - 10:43 | Son Güncelleme : 05 10 2018 - 10:43

Arka Sokaklar 489. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen fenomen dizi Arka Sokaklar'da bu hafta ekip çete tarafından kaçırılan Mesut'u kurtarmaya çalışıyor. Selin'e evlilik hazırlığında olan Mesut'un cebinden çıkan yüzüğü bulan Selin büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Arka Sokaklar 489. yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor.


Mesut, Polat’ı konuşturmayı başarır. İsmail Dağdeviren’in dosyasını Rıza Baba’ya verir. İsmail, Polat’ın konuştuğunu öğrenince Yavuz’u, Oğuz’u vurması için görevlendirir. Yavuz, Oğuz’u vuracakken bıçak yanlış kişiye saplanır.
 
Metin, Asiye’den sağdıkları sütü eve getirecekken, Tekin ondan acil para ister. Metin, konservatuara giderek parayı götürür. Sağdığı süt başka bir gencin kahve termosuyla karışır. Tekin’in acilen bu olayı çözmesi gerekmektedir.
 
Selin'in, İzmir’e gitme durumu netleşmiştir. Yolculuk için hazırlıklarını yapar. Mesut bu duruma çok içerler. Selin’i bu kararından döndürmek için radikal bir karar verir. Ancak, bu kararını Selin’e açıklayıp açıklayamayacağı da merak konusudur.
 
Bir kurye İsmail’e yüklü miktarda para götürür. Ekip, döviz bürosundaki çalışandan adres bilgisi alır. Ekip, adrese gider ve etrafı kuşatır. Halis, kuryeyi yere düşürür. Bir torba toplayıcı kuryedeki çantayı alır ve ortadan kaybolur. Çantayı alan kişi hiç ummadık biri çıkacaktır.
 
ARKA SOKAKLAR 489. YENİ BÖLÜM FRAGMANI