Ünlü oyuncu Merve Boluğur: Henüz o kadar sıyırmadım

29 Mayıs 2020 Cuma - 20:57 | Son Güncelleme : 29 05 2020 - 20:57

Ünlü oyuncu Merve Boluğur "Evde gelen çiçeklerime bakarak zaman geçiriyorum. Kendim go¨ndermiyorum. O¨yle bir şey okudum. Hiç alakası yok. Daha o kadar sıyırmadım. Kendime niye çiçek göndereyim? Kendime çiçek 'alırım', o ayrı" dedi.


Oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından ilk kez canlı yayın yaparak, "kendisine çiçek gönderdiği" iddiaları da dahil takipçilerinin gelen soruları yanıtladı. Merve Boluğur, Brezilyalı model Adriana Lima ile çekildiği fotoğrafın anısını anlattı. "O gün Adriana Lima’ya tanışacağım diye çok kasılmıştım. Onunla fotoğraf çekilmeden önce ayakkabımın içine kağıt peçete koyup, onun boyuna yetişmek için elimden geleni yapmıştım."Boluğur, takipçilerinden gelen, "İç güzelliğe mi yoksa dış güzelliğe mi önem verirsin?" sorusuna, "Kumral olmasına önem veririm" karşılığını verdi.
 
"Bir insanın kumral olması benim için çok önemli. Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor. Saç rengi, ses tonu, tutku... Ve benim için ne kadar mücadele ettiği benim için çok önemli."
32 yaşındaki güzel, 'kendisine çiçek gönderdiği' iddialarına da yanıt verdi.Geçtiğimiz günlerde evine gelen çiçeklerin fotoğraflarını paylaşan Boluğur, "Kendine çiçek mi go¨nderdin?" şeklinde yorumlar almıştı
 
 
"Evde gelen çiçeklerime bakarak zaman geçiriyorum. Kendim go¨ndermiyorum! O¨yle bir şey okudum. Hiç alakası yok. Daha o kadar sıyırmadım. Kendime niye çiçek göndereyim? Kendime çiçek 'alırım', o ayrı."
Boluğur'un bu so¨zlerinin ardından çiçekleri kimin go¨nderdigˆi merak konusu oldu. Murat Dalkılıç ile iki yıl süren evliliğini 2017'de sonlandıran Boluğur'un travmasını atlatmak için destek aldığı ortaya çıkmıştı.Dalkılıç ile bir süredir aşk yaşadığı oyuncu Hande Erçel'in ise geçtiğimiz günlerde evlilik kararı aldığı iddia edilmişti.