Üniversiteler personel alımı yapıyor! Başvurular başladı

GAZETEVATAN.COM |  10 Haziran 2019 Pazartesi - 12:05 | Son Güncelleme : 10 06 2019 - 12:26

Üniversiteler öğretim görevlisi ve personel almak için ilan açtı. Yayımlanan ilanlara göre çok sayıda üniversiteye toplamda 168 öğretim görevlisi ve personel alınacak. İlanlarla ilgili başvuru detayları belli oldu.


10 Haziran 2019 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre çok sayıda üniversiteye öğretim elemanları ve personel alınacak. İşte alım yapılacak üniversiteler ve başvuru şartları...
 
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
 
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü ilanında, üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde, sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere 40 hemşire alımı yapılacak.
 
 
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
 
Üniversite birimlerinde açık bulunan ve yayınlanan ilanda belirtilen kadrolara öğretim elemanları alınacak. Başvurular rektörlük personel daire başkanlığına ve ilgili birimlere şahsen yapılacak. Posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecek.
 
 
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
 
Üniversitenin akademik birimlerine yayımlanan ilanda belirtilen şartları taşıyan öğretim üyeleri alınacak. Yayımlanan ilanla başvurular başladı.  Birden fazla kadro ilanına yapılan başvurular dikkate alınmayacak. 
 
 
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
 
Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre üniversite birimlerinin boş bulunan kadrolarına öğretim elemanları alınacak. İşte 21 personelin alınacağı bölüm ve unvanlar...
 
 
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
 
Üniversitenin çeşitli birimlerine 53 öğretim üyesi alınacak. Başvuracak adayların istenen özellikleri sağlamaları gerekiyor. Başvurular Resmi Gazetede ilan edildiği tarihten itibaren 15 (onbeş) gün süre içerisinde KTÜ Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacaktır.
 
 
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
 
Resmi Gazete'de 10 Haziran'da yayımlanan ilana göre İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne 13 öğretim görevlisi/ araştırma görevlisi alınacak. Başvuruların şahsen veya posta yoluyla yapılması belirtildi.
 
 
DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ
 
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre; çok sayıda birime 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Öğretim Üyesi alınacak.
 
 
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
 
Üniversitenin yayınlanan ilanına göre tam zamanlı öğretim üyeleri alınacak. Başvuruda bulunacak tüm adayların üniversite rektörlüğüne hitaben yazılmış bir dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği (erkek adaylar için) ve belirtilen içeriğe sahip başvuru dosyaları ile İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.