Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanaldan yayınlanacak?

03 Ekim 2016 Pazartesi - 15:27 | Son Güncelleme : 03 10 2016 - 17:17

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonu hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. 3. sezonda Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanaldan yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu hakkında merak edilen soruların cevapları bu haberimizde...


Ekranların sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin hayranları tarafından merakla beklenen dizinin yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İşte Kurtlar Vadisi Pusu’ya dair merak edilenler…

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının beklediği haber geldi. Dizinin fenomenleri yeni sezonda yeni kanalı büyük bir merak ile bekliyordu. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak. Başrollerinde, Necati Şaşmaz, defne samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi, yeni bölümleriyle Ekim ayında izleyicisi ile buluşacak.

Ekranların en çok izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu bu sezon hangi kanalda olacak? 13 yıldır zirveyi kimseye bırakmayan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanaldan yayınlanacak?  PANA film daha önce yaptığı açıklamada sevilen dizinin Kanal D'de olmayacağını açıklamıştı.

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ KANALI HANGİSİ OLACAK?

Geçtiğimiz günlerde dizinin yapımcısı Pana Film'e yakın kaynaklar, yeni sezon için Kanal D ile görüşme halinde olunduğunu duyurmuştu. Ancak gelen son bilgilere göre, şu ana kadar görüşmelerden bir netice çıkmadı.

Bir dönem 'Arka Sokaklar'da rol alan Uğur Pektaş'un kadroya dahil olduğu 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun, yeni sezonda 15 Temmuz darbe girişimini anlatması bekleniyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU DİZİ KONUSU

Kurtlar Vadisi Pusu işadamı Çağrı Toros'a yapılan suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmıştır. Ancak Polat Alemdar, suikastın arkasında açıklananlardan başka nedenler ve güçler olduğuna inanmaktadır. Öncekiler gibi bu davanın da gerçek failler bulunmadan kapanmamasını ister. Artık faili meçhuller, sebep ve sonuçlarıyla, çağın en önemli silahı olan para üzerinden takip edilecektir.

Adım adım delillere ulaşmaya başlayan Polat, Toros Ailesiiyle doğrudan temas kurmaya çalışır. Benzer eylemlerde uygulanan stratejilerin tekrarlanacağı beklenirken, kötü bir sürprizle karşılaşılır.

KURTLAR VADİSİ PUSU OYUNCULARI VE YAPIMCISI

Oyuncular : Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü),

Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye),

Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı),

İbrahim Gündoğan (Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei) Selahattin Bel (Raskoln),

Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade),

Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca),

Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif),

Aziz Kibartaş (Algis), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Luran Ahmeti (Ariel)

Yapımcı : Pana Film Konsept : Necati Şaşmaz

Yönetmen : Doğan Ümit Karaca İkinci Yönetmen : Selahattin Sancaklı

Senaryo : Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu, Ayşegül Hacıosmanoğlu

Senaryo Danışmanı: Öktem Başol