Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm fragmanında muhteşem geri dönüş-izle

16 Şubat 2016 Salı - 12:10 | Son Güncelleme : 16 02 2016 - 16:59

Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm fragmanı yayınlandı. Polat Alemdar Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm fragmanında hayata geri dönüyor. Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm fragmanları ve tüm detayları haberimizde...


KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde herkesin öldüğünü sandığı Polat Alemdar Murali’nin mekanında ortaya çıkmıştı. Heyecan fırtınasının yaşanacağı Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu bölümünde Yusuf’un Polat Alemdar’ı kurtarmak için yaptığı gizli planın ayrıntıları ortaya çıkıyor!
 
Murali’nin tedavisiyle şifa bulan Polat, yavaş yavaş iyileşmeye başlar. Yaptığı planı Polat Alemdar’a anlatan Yusuf, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır.   Yusuf ise Gölge ve John Smith’in iş bağlantılarını araştırmaya başlar. Karşısına babası Fehmi Kuzuzade’ nin sahibi olduğu Kuzuzade Holding çıkar.  
 
 
SİYAH SANCAK İŞ BAŞINDA
 
Polat’ın en büyük düşmanı Gölge, Polat Alemdar’ı ortadan kaldırdığını düşünerek, hayalindeki Büyük Babil Devleti’ni kurmak için tekrar harekete geçer. Ona göre, önünde artık hiçbir engel kalmamıştır. Ancak gözden kaçırdığı büyük bir ayrıntı vardır. Siyah Sancak…
 
Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak, Gölge’nin ordusu Dark River’dan aldığı darbe üzerine karşı saldırıya geçer. Siyah Sancak’a Cahit de katılır ve Gölge’yi ele geçirmek için büyük bir operasyon başlar.
 
ZEYNEP VE TİLKİ RUSYA’DA
 
Zeynep ve Tilki, Karun’un verdiği görev üzerine Rusya’da harekete geçer ve Büyük Konsey Üyesi Sergei’yi yakından takip etmeye başlarlar. Bir kumarhanede Zeynep normal biri gibi yaklaşarak Sergei ile tanışır. Plan normal bir şekilde ilerlerken hiç hesap etmedikleri bir olay gerçekleşir.   
 
RASKOLN ORTAYA ÇIKIYOR
 
Uzun bir aradan sonra Raskoln de ortaya çıkar. Mete, Kenan ve Raskoln’ü tanıştırır. İkili arasında samimi bir ilişki başlar.