Kurtlar Vadisi Pusu 272. bölümde heyecan doruktaydı!-izle

19 Kasım 2015 Perşembe - 9:26 | Son Güncelleme : 20 11 2015 - 0:07

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bir bölüm ile bu akşam izleyicisiyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu 272. bölümde Polat'ı bekleyen büyük sürpriz neydi? Polat Alemdar Türkiye üzerindeki karanlık oyunların peşine düştü. Kurtlar Vadisi Pusu 272. bölüm ve tüm ayrıntıları haberimizde...


Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını, yine soluksuz izleyecekleri yepyeni bir bölüm ile ekrana geldi. Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu haftaki bölümünde de macera bütün hızıyla devam etti.
 
 
Polat Alemdar Türkiye'yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı amansız mücadelesini sürdürüyor. Cahit ve Yasin'in uzaktan takip ettiği Polat Alemdar, teslimat noktasında hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşı karşıya kaldı.
 
 
POLAT’TAN GÖLGE’YE AĞIR DARBE
 
Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’ nun bu haftaki bölümünde de macera bütün hızıyla devam ediyor. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan ve bu hafta 272. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Polat Alemdar Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı amansız mücadelesini sürdürüyor. 
 
Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine çok konuşulacak bir bölümle geliyor.
 
GÖLGE NASIL KARŞILIK VERECEK?
 
Geçen haftanın finalinde, Suriye’deki en büyük silah deposunu havaya uçuran Polat Alemdar karşısında Gölge’ nin çaresizliğine tanıklık etmiştik.  Peki Gölge, Polat’tan aldığı bu ağır darbeye nasıl karşılık verecek? 
 
TÜRKİYE’NİN YERALTI ZENGİNLİKLERİ 
 
Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta önemli bir gelişmeye tanık olacağız. Profesör Anadolu ve öğrencisi Altay, uzun yıllardır gizlice sürdürdükleri Türkiye’nin maden zenginlikleriyle ilgili araştırmalarını Polat Alemdar’ın desteğiyle kamuoyuyla paylaşmaya karar veriyorlar.
Altay’ın basın toplantısına hazırlandığını öğrenen Gölge ise, bunu engellemek için planlarını devreye sokuyor.
 
TİLKİ - KARUN ORTAKLIĞI 
 
Polat Alemdar’dan öcünü almak için yemin eden Tilki ise hedefine Polat’ın en yakınındaki isimlerden birini koyuyor.  Karun’un da yardımıyla Safiye'nin izini bulmaya çalışan Tilki, büyük bir sürprizle karşılaşıyor.  
 
YUSUF ACI GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR
 
 
Yusuf, Zeynep hakkında araştırma yaparken Azra'nın kaçırıldığını öğreniyor ve Azra’yı kurtarmak için hemen harekete geçiyor.Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını, yine soluksuz izleyeceği bir bölüm daha bekliyor.