Köyde vahşet! Böyle bulundular...

AA |  13 Nisan 2019 Cumartesi - 10:40 | Son Güncelleme : 13 04 2019 - 10:40

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde, evlerinde ölü bulunan iki kız kardeşe yapılan otopside, kardeşlerden birinin 5 aylık hamile olduğu tespit edildi.


İlçeye bağlı Çayüstü köyündeki evlerinde ölü bulunan kız kardeşler  Aysel Ş. (20) ve Hatice Ş'nin (16) Afyonkarahisar Adli Tıp Kurumunda yapılan  otopsi işlemleri tamamlandı. Otopside, her iki maktulün de ateşli silahla  öldürüldüğü ve Aysel Ş'nin 5 aylık hamile olduğu belirlendi.
 
Olayla ilgili gözaltında bulunan iki kız kardeşin anne ve babası  serbest bırakıldı. Gözaltına alınan ağabey Bayram Ş'nin adli tıp raporunun çıkmasından  sonra suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Suç aleti tabanca, şüpheli Bayram Ş'nin yer göstermesi sonucu, olay  yerine yaklaşık 600 metre uzaklıkta toprağa gömülü halde bulundu. Soruşturma sürdürülüyor.
 
Dinar ilçesine bağlı Çayüstü köyünde yaşayan Aysel (20) ile kardeşi  Hatice Ş. (16), ikamet ettikleri evde, başlarından silahla vurulmuş halde  bulunmuş, kız kardeşlerin cesetleri, otopsi için Afyonkarahisar Devlet  Hastanesine kaldırılmıştı.