Kanınız donacak! Eşini ve bebeğini zehirleyip ormana gömdü

DHA |  24 Eylül 2020 Perşembe - 23:16 | Son Güncelleme : 24 09 2020 - 23:16

Brezilya'da bir kişi kendisini aldattığı gerekçesiyle eşinin yemeğine zehir koydu. Zehirlendiğini fark etmeyen kadın bebeğini emzirince, bebek de yaşamını yitirdi. İsmi açıklanmayan kişinin eşi ve bebeğinin cansız bedenlerini bir ormana gömdüğü ortaya çıktı.


Brezilyanın Itapema kentinde meydana gelen korkunç olayda, ismi açıklanmayan bir kişi kendisini aldattığı gerekçesiyle eşi Josieli Lopesin (36) yemeğine zehir koydu. Zehirlenen kadın, bebeğini emzirince ikisi de yaşamını yitirdi.
 
HASTANEYE GÖTÜRECEĞİM DİYEREK ORMANA GÖMDÜ
 
Yaşanan trajik olayda katil koca, kendisini kötü hisseden anne Lopesi hastaneye götürme bahanesiyle yola çıktı. Hastaneye gitmek yerine anne ve bebeğin cansız bedenlerini bir ormana gömdüğü ortaya çıktı.
 
POLİS VERDİĞİ İFADEDE CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
 
Katil koca polise verdiği ifadede, eşinin yediği ete zehir karıştırdığını ancak bu zehrin bebeğe geçeceğini düşünmediğini söyledi. Kimliği açıklanmayan koca, yaşadıkları evden yaklaşık 115 kilometre uzaklıktaki Rio dos Cedros bölgesine giderek eşi ve bebeğinin cansız bedenlerini ormanlık bir alana gömdü. Olaydan yaklaşık bir hafta sonra gözaltına alınan cani koca, işlediği cinayeti polise itiraf etti.