Dosso Dossi'ye Ani Lorak ile final!

DHA |  19 Aralık 2017 Salı - 11:55 | Son Güncelleme : 19 12 2017 - 11:55

Dosso Dossi Fashion Show, Ukraynalı şarkıcı Ani Lorak'ın muhteşem performansı ile final yaptı. Çoğunluğunu Rusların oluşturduğu yaklaşık 5 bin kişi, Ani Lorak'ın performansıyla coştu.


Türkiye'nin en büyük moda şovlarını gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show, kış sezonunda olmasına rağmen 30 ülkeden yaklaşık 5 bin kişiyi Antalya'ya getirdi.
 
Gündüz etkinlik alanında 2018 ilkbahar-yaz sezonuna dair tekstil ürünlerinin yer aldığı stantları gezen konuklar, akşamları da çeşitli etkinliklerle eğlenme fırsatı buldu. Avrupa'nın en büyük tema parkı The Land of Legends'da düzenlenen şovlarda en büyük sürpriz, Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ve çalışma arkadaşlarının yaptığı Yeni Zelanda'nın ünlü Haka Dansı oldu. Rusların dünyaca ünlü ismi Grigory Leps de verdiği konserle eğlenceyi zirveye taşıdı.
 
Dosso Dossi Fashion Show'un büyük finalini ise önceki gün Ukraynalı ünlü şarkı Ani Lorak yaptı. Rusya'da da önemli bir hayran kitlesi bulunan Ani Lorak, The Land of Legends'daki konser alanına hayranlarının çığlıkları arasında çıktı. Sesi kadar fiziğiyle de dikkat çeken Ani Lorak, sahnede görsel bir şölen sundu. Türkiye'de ve Dosso Dossi Fashion Show'da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Ani Lorak, hayranlarının isteğini kırmayarak gece boyunca hatıra fotoğrafı da çektirdi.