Diriliş Ertuğrul sezon finali 61. bölüm fragmanında şoke eden olay!

07 Haziran 2016 Salı - 11:52 | Son Güncelleme : 07 06 2016 - 11:52

Trt 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Nefes kesici sahnelerin yaşanacağı 61. bölüm fragmanı yayınlanan Diriliş Ertuğrul soluk soluğa izlenecek. İşte son yayınlanan 61. yeni bölüm fragmanı ve detaylarıyla Diriliş Ertuğrul...


Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Kaan Taşener gibi başarılı isimlerin rol aldığı Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicileri ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcılığını Tekden üstleniyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Diriliş Ertuğrul son yayınlanan 61. bölüm fragmanı...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİ 61. BÖLÜM FRAGMANI

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 61.Bölümünde Ertuğrul, yaşanan hengâmede yaralanan ağabeysini obaya getirmiştir. Sungur Tekin’in yaralanması Kayı otağında tansiyonu daha da yükseltir. Gündoğdu, bütün olanlardan Ertuğrul’u sorum tutar.  Tüm yaşananlara, kendilerini dinlemeyen Ertuğrul’un neden olduğunu söyler. İki kardeş arasında sert bir tartışma çıkar. Bu sert tartışmanın üstüne Hayme’nin gelmesi olayı daha da büyütmüştür. Sungur Tekin’in yaralandığını öğrenen Hayme adeta yıkılır.
 
Bu durum bütün iplerin kopmasına neden olmuştur. Nice vakittir Süleyman Şah’ın evlatları arasında yaşananlar, artık durdurulamaz bir hale gelmiştir. Gündoğdu, annesine rest çekerek beylik seçimi için toyu toplamasını ister.  Hayme, oğlunun bu isteğini kabul eder. Gündoğdu, Kayılar’a Bey seçilerek hem Ertuğrul’u durduracağını hem de obasını bütün tehlikelerden kurtaracağını planlar. Ancak, Ertuğrul’ da Kayılar’a bey olmak için aday olmuştur. Her iki kardeş de sıkı bir seçim çalışması yaparlar. Toyda yapılan seçimle Gündoğdu Kayılar’ın yeni beyi seçilir. Bu yaşananların üzerine Ertuğrul artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını söyler. Ertuğrul kendisine inananlarla birlikte Bizans sınırına göç edeceğini açıklayarak toydan ayrılır. Hayme’nin bütün çabalarına rağmen Ertuğrul bu kararından dönmez. Ayrılık için çalışmalar başlamıştır. 
 
TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Ertuğrul’la, annesinin vedasında neler yaşanacak? Sungur Tekin alp başı olarak Ertuğrul’un alpları da götürmesine izin vermemesine Ertuğrul’un tepkisi ne olacak? Akça Bey’in Ertuğrul’a oynadığı oyun nedir? Göç kervanını nasıl bir tehlike bekliyor? Halime’yi hangi olay yıkar? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 61. Bölümde.