Demet Akalın'ı hayatından çıkardı!

29 Ağustos 2017 Salı - 10:36 | Son Güncelleme : 29 08 2017 - 10:48

Demet Akalın ile arasında soğuk rüzgarlar esen şarkıcı Işın Karaca, sosyal medyada yazdığı ''Mutsuz olabilirsin. Ama bana bulaştırmazsan olmaz mı?'' sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti.


Işın Karaca, Instagram'da şu yazıyı paylaşmıştı: Herkes mi negatif, mutsuz ve kötülük olsun diye haddini aşarak konuşur? Ben mi anlamadım değişimin korkunçluğunu? Mutsuz olabilirsin. Ama bana bulaştırmazsan olmaz mı? Şükür yerine, küfür koyarsan olacağı bu.
 
 
 
Işın Karaca'nın sözleri üzerine Demet Akalın da sosyal medyada şöyle bir yorum yapmıştı: Ben düşmanıma yaşatmasın derim, birileri oh çeker! Ohhh çekene Allah bin beterini yaşatsın! Kıskançlık kötü şey. Ben ayaktayım şükür.
 
 
Eşi Tuğrul Odabaş ve kızı Mia ile Bodrum Nikki Beach'te görüntülenen Işın Karaca, Demet Akalın'ın alınganlık yaptığını söyledi.
 
 
Işın Karaca, ''Akmerkez'de gezerken gazeteciler fotoğrafımı çekti. O sırada bir kadın bana laf attı, ben de ona karşılık yazdım. Demet alıngan günündeymiş, yanlış anlamış'' dedi.
 
Işın Karaca, ''Ona verdiğim değerin karşılığını alamayınca dostluğu kesmeye karar verdim, bundan sonra merhaba merhaba'' diye konuştu. (POSTA)
 
 
İSİM VERMEMİŞTİ
 
Demet Akalın ile Işın Karaca yakın dosttu. Demet Akalın, Işın Karaca’nın Aralık 2016'daki düğününe gitmeyince araları bozuldu. Sonra barıştılar. Ama bir daha eskisi gibi görüşmez oldular.
 
 
Demet Akalın eşi Okan Kurt'a gelen 32 milyon TL’lik haciz işleminin ardından kendisini arayıp sormayan bazı ünlü isimlerle arkadaşlığını kestiğini açıkladı. Ama isim vermedi.