Ali Vefa'nın çözümü işe yarayacak mı?

13 Ocak 2020 Pazartesi - 12:09 | Son Güncelleme : 14 01 2020 - 17:51

Mucize Doktor fragman videosu Ali Vefa’nın gösterdiği üstün gayret sonrası Nazlı’dan itiraf niteliğinde bir açıklamanın geleceğini gösterdi.


Mucize Doktor 18. bölüm fragmanı hastaneye ameliyat olmak için yatan yapışık ikizlerin durumlarının kötüleşeceğini gösterdi. Umutların tükendiği anda devreye giren Ali Vefa, zekasının üstünlüğünü yine ortaya koyacak. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde Ali Vefa’nın çözümü hastalar için yeterli olabilecek mi?
 

 
Ali hastaneye gelmeden önce oranın boş olduğunu belirten Nazlı, Ali’nin gelişiyle dengelerin değiştiğini belirtecek. İşte Mucize Doktor yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde yaşanacaklar…
 
MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ
 
Demir’den aldığı aşk taktikleriyle Ali, Nazlı’ya karşı ilk kez atak oynamayı dener ama bu çok fena ters teper. Öte yanda Ferman’la arası düzelen Beliz, bağış gecesinin hasılatını bir hayır işi için kullanmaya karar verir. Kıvılcım buna karşı çıkınca hastanenin kontrolü için savaş yeni baştan başlar. Tanju ve Ferman yapışık ikizlerin vakasında birlikte çalışırlar ama beklenmedik bir komplikasyon bütün planı suya düşürür. Köşeye sıkışan Kıvılcım en çılgın planını yürürlüğe sokar. Ve gözünü karartan Ali, sonunda bir teşebbüste bulunur.