Xiaomi Black Shark, 16 Kasım'da Avrupa'da

10 Kasım 2018 Cumartesi - 15:31 | Son Güncelleme : 10 11 2018 - 15:31

Xiaomi'nin destekleriyle üretime geçen Black Shark Technologies'in oyun telefonu Black Shark, küresel piyasalara girmeye başladı. Black Shark'ın gireceği bir sonraki piyasa Avrupa piyasası olacak.


Şirketten gelen açıklamaya göre oyuncular için özel olarak üretilen Xiaomi Black Shark,Avrupa pazarına 16 Kasım'da gelecek.
 
Bu olayı kutlamak için bir etkinlik başlatan firma, Lootbox Challange adlı bu etkinlikte oyuncuları ödüllendirecek. Bu etkinlikte oyun oynayarak ve görevleri tamamlayarak sanal lootboxlar kazanıp onları açıyorsunuz. Kutuların içinden indirim kuponları, bedava Black Shark ve gamepad de dahil pek çok ödül çıkıyor. Ayrıca, mağaza açıldığında kullanabileceğiniz "indirimli ön sipraiş kredisi" de kazanabiliyorsunuz. 
 
Açıklamada telefonun hangi ülkelerde satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı belirtilmemiş olsa da, şirketin küresel yayın yapan sitesinde listelenen ülkeler Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya , Slovenya, İspanya, İsveç ve Birleşik Krallık olarak belirtilmiş.