United Airlines’tan bir skandal daha: Yolcuyu akrep soktu!

15 Nisan 2017 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 15 04 2017 - 2:30

Bir yolcuyu uçaktan sürükleyerek indirerek skandala imza atan United Airlines firmasının bir başka uçağında Business Class’ta uçan yolcunun akrep tarafından ısırıldığı iddia edildi


Bir yolcuyu zorla uçaktan indiren United Airlines bir başka skandala daha imza attı. Houston’dan Calgary’e giden United Airlines uçağına binen Richard Bell adındaki bir yolcunun akrep tarafından ısırıldığı iddia edildi. Business Class’ta yolculuk eden Bell’in karısı Linda tarafından dile getirilen iddiaya göre, eşi yemek yerken yukarıdan aşağıya düşen bir akrep adamı kafasından soktu. Zehirli akrebin sokmasıyla yerinden sıçrayan Bell’in yardımına uçuş görevlilerin koştuğu belirtildi. Uçakta bulunan yolculardan biri Richard Bell’e zehre karşı bir ilaç verdi. 
 
Uçak iniş yaptıktan sonra Richard Bell’e ilk yardım ekibinin müdahale ettiği ve herhangi bir hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı. Linda Bell havayolu şirketinin yetkililerinin kendisinden ve eşinden özür dilediğini ve hatalarını telafi etmek istediklerini söylediklerini ifade etti. Ancak Linda Bell, havayolu şirketi tarafından yapılan teklifin detaylarını açıklamadı.