Trump'tan Robert De Niro'ya tepki: Uyan sersem!

AA |  13 Haziran 2018 Çarşamba - 0:57 | Son Güncelleme : 13 06 2018 - 1:00

ABD Başkanı Donald Trump: (Kendisine küfreden aktöre yönelik) Çok düşük IQ'su olan Robert De Niro, filmlerde gerçek boksörlerden kafasına çok fazla yumruk yemiş. Dün gece onu izledim ve onun 'sersemlemiş' olduğuna inandım. Sanırım ekonomimizin istihdamda şu anda en iyi durumda olduğunun ve birçok şirketin yeniden ülkeye döndüğünün farkında değil. Uyan sersem!"


ABD Başkanı Donald Trump, önceki gün bir programda  kendisine küfreden Amerikalı aktör Robert De Niro'ya sert sözlerle tepki  gösterdi. 
 
Singapur'dan ABD'ye dönüş yolunda Twitter hesabından açıklamalar yapan  Trump, önceki gün kendisine bir programda küfreden aktör De Niro'yu sert şekilde  eleştirdi.
 
Trump, "Çok düşük IQ'su olan Robert De Niro, filmlerde gerçek  boksörlerden kafasına çok fazla yumruk yemiş. Dün gece onu izledim onun  'sersemlemiş' olduğuna inandım. Sanırım ekonomimizin istihdamda şu anda en iyi  durumda olduğunun ve birçok şirketin yeniden ülkeye döndüğünün farkında değil.  Uyan sersem!" ifadelerini kullandı.
 
Önceki gün katıldığı 72. Tony Ödülleri'nde Robert De Niro'nun ABD  Başkanı Trump'a canlı yayında ettiği küfür geceye damga vurmuştu. Oscar ödüllü De  Niro, salondakilerden büyük alkış almıştı.