Süper Loto sonuçları belli oldu (MPİ-Süper Loto 1 Kasım 2018)

01 Kasım 2018 Perşembe - 21:15 | Son Güncelleme : 01 11 2018 - 21:25

Süper Loto çekilişi sonuçları belli oldu. MPİ tarafından Perşembe akşamları düzenlenen Süper Loto'nun 576. hafta çekilişinde bu hafta hangi numaralar kazandırdı? İşte 1 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları...


Süper Loto çekilişi için geri sayım sona erdi ve haftanın sonuçları belli oldu. Umutlarını Süper Loto'ya bağlayan vatandaşlar merakla sonuçları araştırıyor. İşte haftanın Süper Loto çekilişi sonuçları...
1 KASIM 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI

1, 3, 13, 20, 23, 42
 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oyununun özellikleri nelerdir?
 
Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
 
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

25 EKİM 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI