Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu! (14 Ekim 2017)

14 Ekim 2017 Cumartesi - 10:33 | Son Güncelleme : 14 10 2017 - 21:38

Sayısal Loto oyununda bugün 1092’nci hafta çekilişi gerçekleştirildi. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto sonuçları açıklandı. İşte Sayısal Loto sonuçları...


Milli Piyango İdaresi tarafından Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirildi. İşte 14 Ekim Sayısal Loto sonuçları...
 
 
14 EKİM SAYISAL LOTO KAZANDIRAN NUMARALAR
 
  • 04
  • 06
  • 12
  • 33
  • 34
  • 45
 
SAYISAL LOTO’DA EN ÇOK ÇIKAN RAKAMLAR
 
1092’nci hafta çekilişi gerçekleştirilecek Sayısal Loto çekilişlerinde talihlilere en fazla ikramiye kazandıran rakamlar 18, 21, 36, 38 ve 40 oldu. 
Sayısal Loto çekilişlerinde en az çıkan rakamlar ise 33, 37, 43 ve 45’tir.
 
SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?
 
Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişlerinde; 3 bilenler, 4 bilenler, 5 bilenler ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanırlar. İkramiye almaya hak kazanan talihliler içerisinden;
 
6 bilenler Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden,
5 bilenler Milli Piyango İdaresi şubelerinden ya da loto bayilerinden,
3 bilenler ve 4 bilenler de loto bayilerinden ikramiyelerini alabilirler. 
 
İkramiye kazanan talihliler, bir yıl içinde ikramiyesini almalıdır. Bir yıl sonunda alınmayan ikramiye tutarları zaman aşımına uğrar. Zaman aşımına uğrayan ikramiyeler için de talihlilere ödeme yapılmaz. Çekilişlerde 6 bilen çıkmazsa ikramiye bir sonraki hafta 6 bilen talihliye verilmek üzere devreder.
 
SAYISAL LOTO HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
 
Sayısal Loto çekilişlerine 18 yaşından küçük olanlar katılamaz. Katılmış olsalar bile ikramiye ödemesi yapılmaz. Çekilişlerde kolonlar doldurulurken işaretlemeler dik olarak yapılmalı ve kırmızı kalem kullanılmamalıdır. Sayısal Loto için katılım sınırı yoktur. Katılımcılar istedikleri sayıda kolon doldurarak çekilişe katılım sağlayabilirler. Çekiliş kuponu aşırı ısıya karşı korunmalıdır. Çünkü kupon üzerinde bozulmalar meydana gelebilir. Oynanan kolon iptal edilmek istendiğinde, kolon altında bulunan iptal kutucuğunun işaretlenmesi yeterlidir.