Sayısal Loto 7 Kasım çekilişi sonuçları açıklandı!

07 Kasım 2018 Çarşamba - 21:15 | Son Güncelleme : 07 11 2018 - 21:45

Sayısal Loto çekilişi nefesleri kesti! Binlerce insan için umut kapısı olarak görülen Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları 21:30'dan sonra çekiliyor. İşte Sayısal Loto 7 Kasım çekilişi sonuçları...


Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi gerçekleştirildi. Geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmayınca iki kez devreden Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye devretti. Milli Piyango İdaresi tarafından haftada iki gün gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinde bu haftanın kazandıran numaraları hangileri oldu?

7 KASIM 2018 SAYISAL LOTO SONUÇLARI

13, 17, 22, 23, 28, 46

Oyunun Özellikleri
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.
 
Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..