Nefes Nefese 5. yeni bölüm fragmanında Yusuf Atmaca'yı vuruyor!

30 Ağustos 2018 Perşembe - 7:20 | Son Güncelleme : 30 08 2018 - 7:20

Star TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Nefes Nefese 4. son bölümü ile dün akşam izleyenlerinin karşısına çıktı. Nefes Nefese dün akşam ekrana gelen son bölümde Rüya'yı verip babası Şakir Ağa'yı geri almak isteyen Yusuf tehlikeli bir oyun oynadı. Ekrana gelen son bölüm ardından Nefes Nefese 5. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Rüya'yı kaçırmak için gelen Nik emeline ulaşabilecek mi? Çıkan çatışmada Yusuf Atmaca'yı vuruyor.


Çarşamba akşamlarına damga vuran dizi Nefes Nefese 4. bölümü ile dün akşam izleyenlerinin karşısına çıktı. Nefes Nefese ekrana gelen son bölümde Yusuf babasını kurtarabilmek için Rüya'nın da içinde bulunduğu bir pazarlığın ortasında kendini bulur. Rüya ve Yusuf arasında filizlenen aşk Yusuf'u zor duruma sokar. Nik'in Rüya'yı ve telefonu bırakmaya hiç niyeti yoktur. Nefes Nefese 5. yeni bölümü ile 5 Eylül Çarşamba akşamı Star TV'de...
 
NEFES NEFESE 4. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Alacanlar Çiftliği’ndeki herkes büyük bir umutla Şakir Ağa’nın kurtarılmasını beklemektedir. 
 
Ancak Yusuf (Şükrü Özyıldız) büyük bir ikilem içindedir. Babasını kurtarabilmek için Rüya’yı (Melisa Şenolsun) Boran’ın (Nik Xhelillah) ellerine teslim etmek zorundadır. 
 
NEFES NEFESE 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Boran ve Yasin hem Rüya’yı hem de zümrüdü ele geçireceklerini düşünürlerken onları bekleyen kötü sürprizden habersizdirler.
 
Zümrüdü geri almak için her şeyi yapmaya hazır olan Atmaca (Uğur Yücel), Boran ve Yasin’i gözden çıkarır. 
 
Yusuf’un ve Şakir Ağa’nın çiftliğe dönüşü sevinçle karşılanır. Herkes artık hayatlarının normale döneceğini düşünürken gelen bir telefonla her şey alt üst olur.
 
Ailesini daha fazla tehlikeye atmak istemeyen Şakir Ağa, Antakya’dan taşınmaya karar verir. Çiftliktekiler telaşla toplanırken yerinden kıpırdamayan bir kişi vardır. Şakir Ağa’nın eşi Afet... 
 
Alacan ailesi kaçıp gidecek midir? Yoksa kendi topraklarını Atmaca’ya karşı savunmaya devam mı edeceklerdir? 
 
Selma, Atmaca’yı yakalamak için bir plan yapar. Kılık değiştirip zümrüdün kendisinde olduğu haberini tüm Antakya’ya yayar. Bu haber kısa süre içinde Atmaca’ya ulaşır. 
 
Selma, Atmaca’yı tuzağına çekip onu tutuklamayı başarabilecek midir? 
 
Kızına bir türlü ulaşamadığı için gittikçe endişelenen Atmaca, Rüya’nın aslında burnunun dibinde olduğundan habersizdir. Zümrüdün kaybolmasına sebep olan kızın ölüm emrini verirken aslında namlunun ucunda kendi kızı Rüya vardır.