Kerem Bursin Şeref Meselesi dizisinden bu ücreti alacak

08 Eylül 2014 Pazartesi - 17:59 | Son Güncelleme : 08 09 2014 - 17:59

Güneşi Beklerken dizisiyle genç kızların gözdesi haline gelen Kerem Bursin yeni dizisi Şeref Meselesi'nin çekimlerine başladı. Yeni dizi için ücretini arttıran Bursin herkesi şaşırttı. Şeref Meselesi'nde Yasemin Allen ve Şükrü Özyıldız Keram Bursin'e eşlik edecek.


Genç kızların sevgilisi  Kerem Bursin bir dizide bölüm başına 12 bin TL alıyordu. Bursin bu sezon Şeref Meselesi  dizisi için bölüm başına 30 bin TL, aylık 120 TL’ye imza attı. 
Bir yılda fiyatını yüzde 150 arttırıp rekor kırdı. Bursin Reklam fiyatına da zam yaptı. Geçen yıl cep telefonu mesaj uygulaması ve çay reklamından 200'er bin TL alan  Kerem Bursin artık 500 ile 750 bin TL arasında kamera karşısına geçecek.
 
Kerem Bürsin, Yasemin Kay Allen ve Şükrü Özyıldız’ın rol alacağı Şeref Meselesi dizisine Taner Turan da dahil oldu. Daha önce Ezel, Muteşem Yüzyıl gibi reyting rekorları kıran dizilerde oynayan ve son olarak Özcan Deniz’in yazıp yönettiği çekimleri halen devam eden “Sevimli ve Tehlikeli ” adlı sinema filminde “Hakkı” karakterini oynayan başarılı oyuncu Taner Turan “Şeref Meselesi” adlı diziye dahil oldu. Yapımcılığını D yapımın yaptığı dizide Turan çevresinde arkadaşlarını dolandıran üç kâğıtçı “Sadullah ” karakterini canlandıracak.
 
 
Kerem Bürsin, Şeref Meselesi dizisinde Tamer Kılıç karakterine hayat verecek. Şükrü Özyıldız’ın karakteri ise kardeşi Soner Kılıç olacak. Babalarını kaybedince büyümek zorunda kalan iki kardeşin yolları İstanbul’a gelince yaşadıkları korkunç olaylarla ayrılacak.
 
Kerem Bürsin’in canlandıracağı Tamer karakteri hırslı, eğlenceli ve kadınlarla arası son derece iyi biri olacak. Şükrü Özyıldız’ın oynayacağı Soner ise ağırbaşlı, zeki ve yakışıklılığının farkında olmayan biri olacak.
 
Burcu Biricik ev işlerinde başarılı, baba baskısıyla büyüyen Kübra’ya, Yasemin Allen güzel bir mankene, Şükran Ovalı ise özgürlüğüne düşkün ve çapkın bir karakter olan Füsun’a hayat verecek.
 
Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstleneceği Şeref Meselesi Eylül’de Kanal D’de!