İsimsizler 16. yeni bölümünde Murat kurtulacak mı?

25 Eylül 2017 Pazartesi - 10:39 | Son Güncelleme : 25 09 2017 - 10:39

İsimsizler 16. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi İsimsizler'de tüm ekip Murat'ı bulabilmek için seferber oluyor, peki başaracaklar mı? İşte İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı...


İsimsizler her Pazartesi izleyicisiyle buluşuyor. İsimsizler 16. yeni bölümünde Kudret terör saldırısı düzenliyor. Handan Kudret'in peşine düşüyor, peki ekip bu saldırıyı önleyebilecek mi? Hepsi bu akşam İsimsizler dizisinde...

İSİMSİZLER 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kudret İstanbul'u kana bulayacak bir terör saldırısı tertiplemiştir. Bu planından kimsenin haberi yoktur. İpuçlarını birleştiren Handan, Kudret'in peşine düşer.

Murat hiç ummadığı bir yerden yardım alsa da Hatem ve adamlarının nefeslerini ensesinde hissetmektedir. İsimsizler'in ise bir kayba daha tahammülleri yoktur. Ne olursa olsun Murat'ı kurtaracaklardır.
 
Kudret ise hazırladığı tuzağın tıkır tıkır işlediğini görüp keyiflenmektedir. Ama bilmediği şey Handan'ın onu adım adım takip ettiğidir.
 
Nefes nefese geçecek bu bölümde Kudret'in hain planı nedir? İsimsizler ölümün kucağından Murat'ı alabilecek midir? Ve İsimsizler'e yardım eden kahramanlar kimlerdir?