İki Yabancı 40. bölümünde Pramad, Kumud ile Saras'ı öğreniyor mu?

20 Mart 2017 Pazartesi - 9:40 | Son Güncelleme : 20 03 2017 - 9:40

Sevilen Hint dizisi İki Yabancı 40. bölümüyle bugün Kanal 7 ekranlarında olacak. İki Yabancı'nın yeni bölümünde Pramad Saras'ın hala Kumud'un kalbinde olduğunu öğreniyor. Peki Navin'in aslında Saras olduğunu anlayacak mı? Hepsi İki Yabancı'da...


İki Yabancı'nın yeni bölümünde heyecanlı olaylar yaşanacak. Saras Kumud'a Pramad'ın değişmeyeceğini söylese de Kumud bunu kabul etmez ve inancının tam olduğunu söyler. İki Yabancı'da Kalika ile konuşan Pramad Kumud'un Saras'ı hala kalbinde taşıdığını öğrenir. Peki Navin'in aslında Saras olduğu ortaya çıkacak mı? İki Yabancı her gün Kanal 7 ekranlarında...

İKİ YABANCI 40. BÖLÜM FRAGMANI

SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI
 
Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’u bir araya getiren Saraswatichandra, İki yabancı adı ile  her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.
Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı.
Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras  ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.
 
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.
 
Künye:
 
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra