Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali fragmanında neler yaşanacak?

08 Haziran 2016 Çarşamba - 10:09 | Son Güncelleme : 08 06 2016 - 10:09

TRT 1 ekranında yayınlanan reyting rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanında Toyu terk eden Ertuğrul ne yapacak! Soluk soluğa izleyeceğiniz Diriliş Ertuğrul 61. sezon finali fragmanı ve merak edilen tüm detayları haberimizde...


TRT 1 ekranında yayınlananreyting rekorları kıran sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 61. seon finali fragmanı ile bu akşam ekrana gelecek! Yapımcılığını Mehmet Bozdağ, Kemal Tekden'in üstlendiği başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Didem Balçın, Osman Soykut, Esra Bilgiç gibi ekranların sevilen isimlerinin yer aldığı Diriliş Ertuğrul 8 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:45'te TRT 1 ekranında...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 61. BÖLÜM ÖZETİ
 
TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 61.Bölümünde Ertuğrul, yaşanan hengâmede yaralanan ağabeysini obaya getirmiştir. Sungur Tekin’in yaralanması Kayı otağında tansiyonu daha da yükseltir. Gündoğdu, bütün olanlardan Ertuğrul’u sorum tutar.  Tüm yaşananlara, kendilerini dinlemeyen Ertuğrul’un neden olduğunu söyler. İki kardeş arasında sert bir tartışma çıkar. Bu sert tartışmanın üstüne Hayme’nin gelmesi olayı daha da büyütmüştür. Sungur Tekin’in yaralandığını öğrenen Hayme adeta yıkılır. Bu durum bütün iplerin kopmasına neden olmuştur. 
 
 
Nice vakittir Süleyman Şah’ın evlatları arasında yaşananlar, artık durdurulamaz bir hale gelmiştir. Gündoğdu, annesine rest çekerek beylik seçimi için toyu toplamasını ister.  Hayme, oğlunun bu isteğini kabul eder. Gündoğdu, Kayılar’a Bey seçilerek hem Ertuğrul’u durduracağını hem de obasını bütün tehlikelerden kurtaracağını planlar. Ancak, Ertuğrul’ da Kayılar’a bey olmak için aday olmuştur. Her iki kardeş de sıkı bir seçim çalışması yaparlar. Toyda yapılan seçimle Gündoğdu Kayılar’ın yeni beyi seçilir. Bu yaşananların üzerine Ertuğrul artık birlikte yaşamalarının mümkün olmadığını söyler. Ertuğrul kendisine inananlarla birlikte Bizans sınırına göç edeceğini açıklayarak toydan ayrılır. Hayme’nin bütün çabalarına rağmen Ertuğrul bu kararından dönmez. Ayrılık için çalışmalar başlamıştır. 
 
 
TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Ertuğrul’la, annesinin vedasında neler yaşanacak? Sungur Tekin alp başı olarak Ertuğrul’un alpları da götürmesine izin vermemesine Ertuğrul’un tepkisi ne olacak? Akça Bey’in Ertuğrul’a oynadığı oyun nedir? Göç kervanını nasıl bir tehlike bekliyor? Halime’yi hangi olay yıkar? Bütün bu soruların cevabı Diriliş 61. Bölümde.