Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı!

14 Şubat 2019 Perşembe - 15:02 | Son Güncelleme : 14 02 2019 - 15:02

İşte Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölümünden heyecan dolu dakikalar...


Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'in büyük ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Ertuğrul, Osman'ı Moğolların elinden kurtarır. 
 
TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 135. bölümün hemen ardından 136. bölüm fragmanını da yayınladı. Yeni bölüm 20 Şubat Çarşamba akşamı TRT 1'de.
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 136. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135. BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Dragos’un Ertuğrul Bey’i öldürmek için kurduğu tuzak Moğolların geldiğini öğrenmesi üzerine yine kendisi tarafından bozulmuştu. Ertuğrul Bey’i hedef alan bir oka kalkan olup onun canını kurtarmıştı. Herkes Zangoç’un kendini feda ettiğini düşünerek ona minnet duyarken Ertuğrul Bey bu durumdan şüphelenmişti. Peki, Ertuğrul Bey’in bu kuşkuları onu Zangoç’un gerçek kimliğine götürecek mi? Moğolların gelmesiyle plan değiştiren Dragos’un yeni hedefi ne olacak?
 
Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak’ı vazifelendirmişti. Ani bir baskınla Kayı obasına gelen Alıncak Ertuğrul Bey’in otağını ele geçirip esir almış, Osman’ı alıkoyarak bilinmeyen bir yere göndermişti. Acaba Ertuğrul Bey, onları Alıncak’ın elinden kurtarabilecek mi? Moğolların gelmesi Umuroğullarının yaşamında ne gibi değişikliklere sebep olacak? Alıncak tarafından Söğüt’ün yeni uç beyi ilan edilen Beybolat Bey’e karşı Ertuğrul Bey nasıl tavır alacak?  Obanın hatunlar sorumlusu olan Sırma, kayı hatunlarına nasıl davranacak?