Aleyna Tilki ile düet yapmak istiyor!

01 Kasım 2017 Çarşamba - 10:46 | Son Güncelleme : 01 11 2017 - 10:46

'Yalaza' dizisinde rol alan ‘türkülerin prensi’ Ünal Zorer, Aleyna Tilki’nin türkü söylerken hakkını verdiğini belirterek, "Aleyna’nın sesi çok güzel. Onunla düet yapmak isterim" dedi.


'Bu Toprağın Türküsü' adlı müzik yarışmasında birinci olarak dikkatleri üzerine çeken Ünal Zorer, altın bileziklerini ikiye katladı. Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri alan genç şarkıcı, 'Yalaza' dizisinde 'Doktor Uğur' rolüyle beğeni topluyor.
 
‘Yetenek Sizsiniz'de söylediği 'Gesi Bağları' türküsü ile yıldızı parlayan Aleyna Tilki’nin tarzını ve sesini çok beğendiğini belirten Zorer, "Onunla bir türküde düet yapmak çok isterim. Seslerimizi çok uyumlu buluyorum. Aleyna ile aynı projede olmak benim için büyük bir mutluluk olur” şeklinde konuştu.
 
Türkü performansıyla bir kesim tarafından eleştirilen Aleyna Tilki’ye destek veren Zorer, “Bu kadar insan beğenerek dinliyorsa doğru bir şey yapmıştır. 'Bir popçu asla türkü okuyamaz' imajını yıkmak lazım. Beğenen dinler, beğenmeyen dinlemez. Farklılık her zaman iyidir. Türk Halk Müziği için de iyidir. Pop kültürünü tamamıyla benimseyen bir kesime türkü dinletiyor ve sevdiriyor" ifadelerini kullandı.