Vitrin’de Lansman Öncesi % 10 İndirim İçin Son 2 Gün!

28 Ekim 2014 Salı - 10:16 | Son Güncelleme : 28 10 2014 - 23:26

Suryapı’nın Avrupa yakasındaki, Levent ve Maslak’a 5 dakika mesafedeki yeni projesi Vitrin ‘Evin En Şık Hali’ sloganıyla satışa sunuluyor!


Sur Yapı’nın Maslak’a yaklaşık 5 Dakika MesafedekiVitrin Projesi lansman öncesi % 10 indirim,% 50 Peşin 48 Ay Vade Farksız Ödeme Fırsatı ve Herkesten Önce Evinizi Seçme Ayrıcalığıyla Satışta!
 
Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metre kareden fazla inşaat gerçekleştirerek binlerce prestijli konut, ofis, ticari iş merkezi ve alışveriş merkezi projesine imza attı. 
Sur Yapı’nın yeni projesi Vitrin ‘Evin en şık hali’ sloganı ile son yıllarda konut yatırımlarının arttığı Avrupa TEM otobanı üzerinde, İstanbul’un Maslak-Levent gibi önemli iş, ticaret ve yaşam merkezlerine yakın mesafede yer alan Sultangazi’de hayata geçiyor. TEM otoyoluna cepheli olarak konumlanan Vitrin, Hasdal Kavşağı’na 7 km, Türk Telekom Arena'ya 13 km ve Levent-Maslak hattına ise araç ile sadece 5 dakika mesafede bulunuyor.
 
 
İstanbul’un hareketli ve canlı yaşantısının içinde Vitrin, Sur Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakasında Avrupa TEM otyoluna komşu Sultangazi’de yükseliyor. Yaklaşık 11 bin metre karelik bir alanda inşa edilecek Vitrin projesi, hemen yanındaki 120 dönümlük dev şehir parkıyla bulunduğu konumda sadeliğiyle derin bir nefes etkisi yaratıyor.
 
İnşaat aşamasındaki Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro hattına sadece 2 dk yakınlıkta yer alan projeden Atatürk Havalimanı’na da metro ile ulaşım imkanı olacak. Metro inşaatı tamamlandığındabaşta Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Beşiktaş, Atatürk Havalimanı, Kadıköy, Üsküdar, Kartal gibi İstanbul’un merkezi yerlerine metro ve diğer toplu ulaşım bağlantıları ile rahat bir şekilde erişmek mümkün olacak.
 
İstanbul’un en önemli iş merkezlerine yakınlığıyla şehrin tam kalbinde yer alan Sur Yapı Vitrin, bir baza üzerinde 4 konut bloğu ile 1 ticari bloktan oluşan 52 metrekareden 407 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde, normal katlar ile bunların dışında bahçe kullanımlı ve teraslı olmak üzere toplam 239 özel daireden oluşmakta. 
1+1 Daireler 279 bin, 2+1 daireler 381 bin, 3+1 daireler 669 bin ve 4+1 dairelerin 1 milyon 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışlarına başlandığı Sur Yapı Vitrin’de bu fiyatlar üzerinden  lansmana özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.
 
Tamamı peşin ödemelerde lansmana özel uygulanan yüzde 10’luk indirimin yanı sıra ayrıca yüzde 5 daha indirim uygulanmakta. Projede bunun dışında yüzde 50 peşin, kalan %50 ise 48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi kalan teslimden itibaren 3 yıl vade farksız ödeme ile daire sahibi olabilmek mümkün.
 
Sur Yapı Vitrin projesinin teslimlerinin 2016 Haziran’dayapılması planlanıyor. 
 
 
Vitrin Satış Ofisi:
Yunus Emre Mahallesi 1626 Sokak Sultangazi / İstanbul
 
Metrogarden Alışveriş Merkezi Satış Ofisi 
Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940 Ümraniye/İstanbul 
4445787 
 

ETİKETLER