Sur Yapı’dan Büyük Milletimize Büyük Kampanya

17 Ağustos 2016 Çarşamba - 18:35 | Son Güncelleme : 17 08 2016 - 18:35

Sur Yapı, Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinin yer aldığı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneğinin (GYODER), toplam 86 projeyi kapsayan, bir ay sürecek kampanyasına katıldı. 56 binin üzerindeki konutun%20 peşinat, 0.70 vade ve 120 ay eşit taksitler ya da %20 peşinat, 0.42 vade ve 60 ay eşit taksitlerle satılacağı kampanyada Sur Yapı 7 farklı projesini dâhil etti.


Sur Yapı, milletine ve ülkesinin ekonomisine inancının bir ifadesi olarak büyük bir kampanyaya başlıyor. Ülke olarak içerisinden geçtiğimiz zorlu süreçte dahi faaliyetlerini durdurmayan ve hız kesmeyen Sur Yapı, bu dönemdefedakârlıklarını esirgemeyen Türk milletinin yüzünü güldürüyor ve Türkiye ekonomisinin istikrarının korunmasında bir kez daha önemli rol üstleniyor.

Sur Yapı’nın Bursa ve İstanbul olmak üzere 7 farklı konut ve ofis projesinde 2867 konut, 203 A plus ofis ve 120 cadde mağazasıyla toplamda 3190 bağımsız bölümü kampanya kapsamında yer alıyor. Sur Yapı’nın her biri bulunduğu bölgeye değer katan Bayrampaşa’da Axis İstanbul, Güneşli ’de Mirage Rezidans, Ümraniye’de Exen İstanbul, Sultanbeyli’de İlkbahar, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri, Sancaktepe’ de Lavender, Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projeleri kampanya kapsamında yer alıyor.

7 Projeyle 7’den 70’e Herkesi Kucaklayan Kampanya

Sur Yapı da iş dünyasındaki bu birliğe 7’den 70’e herkesi kucaklayan bu kampanyaya katılarak destek veriyor. Ekonomiyeve gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme ve hareketlilik kazandıracak kampanyada Sur Yapı,Axis İstabul, Mirage Rezidans, Exen İstanbul, İlkbahar, Gölbahçe Evleri, Lavender, Marka Rezidans projelerinden %20 peşinat,  0,70 vade ve 120 ay eşit taksitleya da %20 peşinat, 0.42 vade ve 60 ay eşit taksitlerle ev, ofis ve dükkân sahibi olma imkânı sunuyor.Emlak Konutun başlattığı GYODER’in büyümesine destek verdiği bu kampanyada Sur Yapı, karlılık beklentisi ile değil sorumluluklarını yerine getirme hedefiyle yer alıyor. Kampanyanın kapsadığı yedi farklı proje, içerisinde yer alan AVM'ler de dahil olmak üzere, yaklaşık 7.000 kişiye istihdam sağlıyor.

AXİS İSTANBUL:

Axis İstanbul’un 203 A plus ofisi kampanya kapsamında yer alıyor. Ticari hayatın tam merkezinde bulunan Axis İstanbul ofis ve AVM projesi, konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da avantaj sağlıyor. A Plus ofislerin bulunduğu Axis İstanbul projesinin ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunan Axis İstanbul’un yakınındaki Bayrampaşa Metro İstasyonu vasıtasıyla Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin önemli finans, ticaret, sanayi, turizm, eğitim, kültür ve sanat merkezleri gibi noktalarına kolayca ulaşılabiliyor. Axis İstanbul’da resepsiyon ve concierge hizmetlerinin yanı sıra; geniş toplantı odaları, yeni nesil sessiz çalışma odaları, IT hizmetleri, teknoloji, arşiv, hobi ve oyun odaları, vale hizmeti, Print Center, kargo-posta dağıtım odası ve fitness center gibi modern çalışma hayatının tüm gereksinimleri bir arada bulunuyor

www.axisistanbul.com.tr

MİRAGE REZİDANS:

Şehirli ve dinamik yapısıyla Mirage Rezidans, Avrupa Yakası’nın markalı konut projeleri ve beş yıldızlı otellerle en hızlı gelişen bölgesi Güneşli Basın Ekspres’te, Sur Yapı prestijiyle yükseliyor.  Benzersiz lokasyonu, sosyal donatıları, rezidans hizmetlerinin yanı sıra Mirage Rezidans ’ta ayrıca dükkan, kafe ve restoranlardan oluşan alışveriş caddesi yer alıyor.

Avantajlı lokasyonu ile dikkat çeken Mirage Rezidans, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında, TEM otoyolu ile E5 otoyolunun arasında ve Kanal İstanbul projesinin yakınında bulunuyor. İki milyon nüfusa sahip bölgede yer alan Mirage Rezidans, metro, metrobüs gibi toplu ulaşım ağlarının da yakınında yer alıyor. 2017 yılında teslimi yapılacak olan Sur Yapı Mirage, bu sene tamamlanacak olan Kabataş Mahmutbey metrosunun Kirazlı istasyonuna komşu ve hayata geçecek olan Ataköy – İkitelli raylı sisteminin yanı başında bulunuyor.

www.suryapimirage.com.tr

EXEN İSTANBUL:

Hemen teslim, merkezi lokasyonu ve her iki boğaz köprüsüne olan yakınlığı ile dikkat çeken Exen İstanbul’da, dünyanın emsalsiz manzaralarından biri olan İstanbul Boğazı’nı 360 derece açı ile izleme imkanı veren 1+1 ve 2+1 rezizdans daireleri dikkat çekiyor.

Denizden 233 m yükseklikte, 27. katta donanımlı ve sosyal alanlarında büyüleyci bir manzarada yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu, masaj odası, toplantı odası gibi hizmetlerden yararlanma imkanı sağlıyor.

Panaromik İstanbul manzaralı rezidans sahipleri ayrıca house keeping, vale, concierge ve resepsiyon gibi hizmetlerden faydalanabiliyor. Öte yandan Exen İstanbul’da kuru temizleme, kuaför, lostra salonu ve mini çarşısıyla da günlük ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanma imakanı sunuluyor.

www.exenistanbul.com.tr

İLKBAHAR:

26 Ağustos’ta açılışı planlanan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile beraber Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesi Sultanbeyli’de yükselen İlkbahar, Ataşehir’e 10 dakika mesafede bulunuyor. Aileler için yaşam kompleksi olan İlkbahar, uygun fiyatlı dubleks ve bahçe teraslı daireleriyle dikkat çekiyor. Yeşilin her tonunu içinde barındıran projenin birinci ve ikinci etabı dubleks ve farklı katlarda yer alan teraslı daireleriyle geniş aileler için dört dörtlük bir yaşam fırsatı sunuyor.

www.suryapiilkbahar.com.tr

GÖLBAHÇE EVLERİ:

21 dönüm arsa üzerine inşa edilen proje, 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin m² göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. Göletler ve bahçelerle donatılmış bir proje olan Gölbahçe Evleri’nde ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralanıyor. 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilecek olan Gölbahçe Evleri’nde aynı zamanda projeyi çevreleyen bisiklet yolu da bulunuyor. Trafiğe kapalı olan projeye araç giriş ve çıkışı yerin altından sağlanıyor.

Paşaköy gişeleri, Kuzey ormanları ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede bulunuyor. Hızlı tren yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla avantaj sunan proje ayrıca, 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alıyor. Ayrıca Gölbahçe Evleri, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına çok yakın konumda bulunuyor.

www.golbahceevleri.com.tr

LAVENDER:

Sur Yapı Lavender projesinde lavanta bahçeleri, yemyeşil çim alanları, göle uzanan iskeleleri, piknik alanları, göl üzerindeki locaları, göletleri ve su parklarıyla huzurlu bir yaşamın kapıları aralanıyor. Üç farklı blok tipinde 57 m² ile 226 m² arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı proje geniş alışveriş caddesi ve şehirli mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Anadolu Yakası’nın en çok değer kazanan ve tercih edilen bölgesi Sancaktepe’de satışına başlanan Lavender projesi, lokasyonu ile avantaj sağlıyor. Üç cephesinden yola bağlantılı olan projenin Tem otoyoluna da cephesi bulunuyor. Kuzey Marmara otoyoluna, hızlı tren hattına komşu konumda yer alan Lavender tamamlanmak üzere olan Çekmeköy – Sancaktepe metrosunun Samandıra durağının da yanı başında…

www.suryapilavender.com.tr

MARKA REZİDANS:

Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de yapımına başladığı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor. Sosyal tesisleri, dağ manzarası,  içerisinde sevilen ve seçkin ulusal ve uluslararası markalarının yer alacağı alışveriş merkezi ile Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek. Gördüğü yoğun talep üzerine, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon TL yatırım büyüklüğüne ulaşan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi… 2017 yılında teslimlerin yapılacağı projede home ofis ve rezidansların yer aldığı yeni blok satışa çıktı.

www.suryapimarka.com.tr

Ayrıntılı Bilgi için: 444 5 787

www.suryapi.com.tr

Mirage Satış Ofisi:

Evren Mahallesi, Bahar Caddesi, No:91 Metro Grossmarket Yanı Bağcılar/İstanbul

Exen İstanbulSatış Ofisi:

Tantavi Mah. Mandıra Caddesi No:20 Exen İstanbul Kule (F Blok) 33. kat

İlkbahar& Gölbahçe Evleri Satış Ofisi:

TEM otobanı üzerinde Sultanbeyli gişelerinden sağa girin. 1.2 km sonra Ekol Caddesi üzerinde devam edin satış ofisimizi göreceksiniz.

Lavender Satış Ofisi:

Eyüp Sultan Cad. Deha Cad. No: 2/3A Sancaktepe/İSTANBUL

Marka Rezidans Satış Ofisi:

Odunluk Mahallesi Mihraplı Caddesi BP Karşısı No: 6/A Nilüfer - Bursa

Metrogarden Alışveriş Merkezi Projeler Satış Ofisi -1. Kat:

Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940 Ümraniye/İSTANBUL

Axis İstanbul Alışveriş Merkezi Projeler Satış Ofisi Giriş Kat:

Topçular Mah. Osman Gazi Cad. Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı Eyüp/İSTANBUL

 

ETİKETLER

Sur Yapı Proje