Siyah Beyaz Aşk 17. yeni bölümde romantik anlar yaşanacak!

12 Şubat 2018 Pazartesi - 7:53 | Son Güncelleme : 12 02 2018 - 7:53

Siyah Beyaz Aşk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin severek izlenen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ta Aslı ile Ferhat arasında romantik anlar yaşanacak. Peki nasıl sürprizler olacak? İşte Siyah Beyaz Aşk ile ilgili detaylar...


Siyah Beyaz Aşk 17. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Kısa zamanda ilgi odağı haline gelen Siyah Beyaz Aşk dizisinde kaza geçiren Aslı ile Ferhat birbirine daha çok sarılmaya başlar. İkiliyi bundan sonraki süreçte neler beklemektedir?

SİYAH BEYAZ AŞK 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Aslı, Ferhat’ı terk etmeye karar verir ancak Ferhat’ın Aslı’yı bırakmaya niyeti yoktur. Ferhat, Aslı’yı durdurmaya çalışırken kaza geçirirler. Ölümden dönen çiftin hayata tutunmak için, birbirlerinden başka bir şeyleri yoktur. 

İdil, Yeter’in onu merdivenlerden ittiğini söyleyince ortalık karışır. Namık bebeğinin ölümünden Yeter’i sorumlu tutar ve onu Bolu’ya göndermeye karar verir. Ancak kapı önüne konan Yeter’in elinden tutmak için uzun zamandır bekleyen bir başkası vardır.
 
Aslı ve Ferhat herkesten ve her şeyden uzak romantik bir gece geçirirken, yanı başlarında Cüneyt’in onlar için hazırladığı kötü sürprizden haberleri yoktur.
 
Güzel ve Çirkin’in birbirine kavuştuğu bu gece hangi sürprizlere gebe?