Seven Ne Yapmaz 11. bölümü ile bu akşam final yapıyor!

15 Kasım 2017 Çarşamba - 9:15 | Son Güncelleme : 15 11 2017 - 9:28

Seven Ne Yapmaz 11. bölümüyle bu akşam son kez ekrana gelecek. ATV'nin eğlenceli dizisi Seven Ne Yapmaz final kararı aldı. Peki Seven Ne Yapmaz'da nasıl bir final yaşanacak? Nazlı ile Ozan mutlu mu yoksa mutsuz mu olacak? İşte yaşanacaklar...


Seven Ne Yapmaz 11. yeni bölüm fragmanları heyecanlandırdı. İzleyicileri güldüren Seven Ne Yapmaz bu akşam son kez ekrana gelerek izleyenlere veda edecek. İşte Seven Ne Yapmaz final bölümünden ipuçları...

SEVEN NE YAPMAZ FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI

Ozan'ı kıskandırmak için başladığı oyun, Nazlı'nın başına iş açmıştır. Serdar'dan da yüreğindeki kalabalığını bir türlü eksiltemediği Ozan'dan da kaçar.
 
Serdar yıkılmıştır. Yine de Ebru'nun sözünü dinleyip beklemeye karar verir.
 
Ozan ise, en azından evet demediği için mutludur. Bu mutluluğu, tek dert ortağı Mehmet'in, nedenini anlayamadığı şekilde ona çok sert bir tepki göstermesi ve kendisini bir daha aramamasını söylemesiyle sekteye uğrar.
 
Nazlı'nın kreminin test için laboratuvara gönderildiğini öğrenen Arzu, onu bir kez daha gaza getirir ve iş yerine gönderir.
 
Nazlı gider ama kafası fazlasıyla karışık durumdadır. Bütün gece Ozan'ı düşünmüştür. Belki de Ozan'ın gerçekten iyi bir açıklaması vardır.
 
Belki her şeyi boş verip ona inanmalı ve elini tutmalıdır
 
Serdar'ın durumunu gören Ebru, Nazlı'yla baş başa konuşmaya karar verir. Bu yüzden onu yemeğe çıkartır.
 
Burada öğrendiği bir şey, Nazlı'nın son kalan umudunu da parça parça eder. İki müzmin aşık, birbirinden tamamen kopmak üzeredir.
 
Ama Ozan'ın, hayatının aşkından, diğer yarısından vazgeçmeye niyeti yoktur.
 
Ne olursa olsun, dünya başına yıkılsa da aşkının peşinden gidecektir.