Rüya 2. yeni bölümünde sürpriz evlilik teklifi!

25 Temmuz 2017 Salı - 11:07 | Son Güncelleme : 25 07 2017 - 11:09

Rüya 2. yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşacak. Rüya dizisinin yeni bölümünde Bulut Elif'e evlilik teklifi ediyor. Diğer yandan ise Alaz büyük bir plan yapmaktadır. Sevilen yeni dizi Rüya yeni bölümüyle Show TV'de olacak.


Show TV'nin yeni yaz dizisi Rüya Salı akşamları ekrana geliyor. Yayınlanan ilk bölümüyle oldukça ilgi gören Rüya dizisi bu akşam 2. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Elif ile Bulut'un kaçmasıyla Selami ne yapacak? Alaz'ın intikam planı ne olacak? Tüm gelişmeleriyle Rüya bu akşam izlenebilecek.

RÜYA 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

RÜYA 2. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Selami bu durumu kendisine yediremez artık bu bir namus meselesidir. İnan Elif ve Bulut’un peşinden koşar ancak yetişemez. Alaz Noyan gerçek babasının ölüm döşeğinde olan annesi Nuran’dan Cihan Giray olduğunu öğrenmiştir. Alaz 25 senedir koca bir yalan içinde büyütülmüş olduğunu hazmedemez öfkesi giderek büyür. Nuran ve Giray’lar ailesini bekleyen son ne olacak? Bulut’un ısrarıyla Giraylar ailesi Ardalı ailesi ile tanışmak için evlerine gider. Ruhşan’ın tüm ev halkına bir sürprizi vardır. Alaz’ın planları Giraylar ailesini ve Nuran’ı nasıl etkileyecek? Bulut’un sürpriz evlilik teklifine Elif ne cevap verecek?

RÜYA DİZİ KONUSU

Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray'la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif'in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif'i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif'in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif'in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif 'i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif’le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut'un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi Alaz'ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?