Petek Dinçöz sahnelere geri döndü!

DHA |  01 Ocak 2018 Pazartesi - 14:11 | Son Güncelleme : 01 01 2018 - 14:11

Denizli'de bir otelde yılbaşı gecesi sahneye çıkan Petek Dinçöz, oğlunun doğumundan sonraki ilk programında hayranlarını coşturdu.


Şarkıcı Petek Dinçöz, uzun aradan sonra ilk kez bir otelde yılbaşı programı için sahneye çıktı. Kelebek desenli elbisesi ve eşi Serkan Kodaloğlu'nun yeni yıl hediyesi olan 7 kıratlık pırlanta yüzüğüyle dikkati çeken Dinçöz, sevilen şarkılarını hayranları için söyledi.
 
2018 yılına iki sürprizle damga vuracağını belirten ünlü şarkıcı, "Uzun bir aradan sonra sahneye çıktım. Evlendim, oğlum oldu, büyüttükten sonra konsere geldim. Herkese mutluluklar diliyorum. 2018 yılı için büyük sürprizlerle geliyorum, Arapça şarkı okudum. Yapılmayanı yapmayı seviyorum. En yakın zamanda karşınızda olacağım. Azerbaycan'a da sürpriz yaptık, Azerice şarkı okudum. 2018 yılına imzamı atacağım. Eşim de beni yalnız bırakmadı. Oğlum anneannesiyle İstanbul'da kaldı. Eşim de bana yeni yıl sürprizi yaptı. Pırlanta yüzük hediye etti. Genç kızlara sesleniyorum; pırlanta yüzükler alan, kıymet bilen eşler karşınıza çıksın" dedi.