Nasipse Olur filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Nasipse Olur nerede çekildi?

14 Şubat 2020 Cuma - 16:08 | Son Güncelleme : 14 02 2020 - 16:08

Algı Eke ve Burak Sevinç'in başrolünü paylaştığı romantik komedi filmi "Nasipse Olur", bugün vizyona girdi. Sinemalarda izleyicilerini buluşan Nasipse Olur filmi hakkındaki araştırmalar da arttı. Keşanlı Ali Destanı, Direniş Karatay, Kurtlar Vadisi gibi yapımlardan tanıdığımız Selahattin Sancaklı yönetmenliğindeki Nasipse Olur filmi nerede çekildi? Nasipse Olur oyuncuları kim, konusu nedir?


Greenart/Vahdet Erdoğan yapımcılığında çekilen romantik komedi türündeki "Nasipse Olur" filmi vizyona girdi. Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı'nın üstlendiği Nasipse Olur filmi konusu nedir?

NASİPSE OLUR FİLMİ KONUSU

Film, üst üste gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'i hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.

Nasipse Olur'un oyuncu kadrosunda Ayrılsak da Beraberiz, Hayat Sevince Güzel, Cingöz Recai, Kaygı gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı oyuncu Algı Eke ile Söz, Dönerse Senindir, Mahalle yapımlarında karşımıza çıkan Burak Sevinç'in yanı sıra  Nur Sürer, Zeyno Eracar, Erdem Baş, Ünal Yeter, Selahattin Taşdöğen, Hakan Bulut, Barış Başar gibi önemli isimler de bulunuyor. Filmin senaryosu, aynı zamanda oyuncu olan Barış Başar'ın kaleminden çıkıyor.

NASİPSE OLUR FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Nasipse Olur filmi Sinop’ta çekildi.