Muhteşem İkili dizisi ne zaman başlayacak? Konusu ve oyuncuları

11 Ekim 2018 Perşembe - 11:00 | Son Güncelleme : 11 10 2018 - 11:00

Muhteşem İkili dizisinin yayınlanan fragmanları izleyicileri heyecanlandırdı. Kanal D'nin yeni dizisi Muhteşem İkili'nin konusu ve oyuncuları dikkat çekiyor. Şimdiden merak uyandırmayı başaran Muhteşem İkili dizisi hakkındaki bilgiler haberimizde yer alıyor.


Muhteşem İkili dizisinin fragmanları yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırmayı başardı. Kanal D'nin yeni dizisi Muhteşem İkili'nin ne zaman yayınlanacağı henüz netleşmedi. İşte dizi konusu ve oyuncuları...

MUHTEŞEM İKİLİ FRAGMAN

 
MUHTEŞEM İKİLİ DİZİSİNİN KONUSU VE OYUNCULARI HAKKINDA
 
Düşmanı yenmek mi zor, birbirimize katlanmak mı?
 
Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.
 
İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.
 
Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol; gözü kara, cesaretiyle kendisini tehlikeye atmaktan çekinmeyen Barca’yı oynarken, zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi ise Kerem Bürsin canlandırıyor.
 
Zafer Algöz
Kerem Bursin
İbrahim Çelikkol
Öykü Karayel