MHP 12 ilde belediye başkan adayını açıkladı!

DHA |  09 Aralık 2018 Pazar - 18:30 | Son Güncelleme : 09 12 2018 - 19:32

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 12'si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını daha açıkladı.


Buna göre MHP'nin 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde bugün kesinleşen belediye başkan adaylarının listesi şu şekilde: 
 
"Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar il Fatih Çetinkaya
 
Aksaray Merkez Aksaray il Sefer Alkan
 
Amasya Merkez Amasya il Mehmet Sarı
 
Bayburt Merkez Bayburt il Hükmü Pekmezci
 
Bilecik Merkez Bilecik    il Akın Atakan
 
Bingöl Merkez Bingöl il     Mehmet Ziya Buyankara
 
Bitlis    Merkez Bitlis il Mehmet Yılmaz
 
Edirne Merkez Edirne il Recep Kozan
 
Gümüşhane Merkez Gümüşhane il Sabri Varan  
 
Iğdır   Merkez Iğdır il İsa Yaşar Tezel
 
Yalova Merkez Yalova il Murat Aslanhan
 
Yozgat Merkez Yozgat    il Mehmet Erdemir
 
Adıyaman    Besni Çakırhüyük belde Miktat Çetin
 
Afyonkarahisar Çay Çay ilçe Hüseyin Çağrı
 
Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Belde Adem Bulut 
 
Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan belde Ömer ŞAHİN
 
Afyonkarahisar Kızılören Kızılören ilçe Ali Erol
 
Afyonkarahisar Merkez    Çıkrık belde Lokman Çetinaktı
 
Afyonkarahisar Merkez    Fethibey belde Mustafa Özdemir
 
Afyonkarahisar Merkez    Işıklar belde Erol Özağıl
 
Aksaray Güzelyurt Ihlara belde İsmail Yılmaz
 
Aksaray Güzelyurt Selime belde Turgut Yayatan
 
Aksaray Merkez Topakkaya    belde Harun Oflaz
 
Aksaray Merkez Yenikent belde Mehmet Emin Yumuşak
 
Ardahan Göle Göle ilçe İbiş Uymaz
 
Ardahan Göle Köprülü belde Farız Taşdemir
 
Bartın Merkez Hasankadı belde Şeref İmiroğlu
 
Bartın Merkez Kozcağız belde Savaş Buyurman
 
Bartın Ulus Kumluca belde İsmail Can
 
Bayburt Demirözü Gökçedere belde Yavuz Bakır
 
Bilecik Bozüyük    Bozüyük ilçe Oğuz Sertler
 
Bilecik Merkez Vezirhan belde Hüseyin Ocak
 
Bilecik Söğüt Söğüt ilçe İsmet Sever
 
Bingöl Kiğı Kiğı ilçe Nazif Hassoylu
 
Bingöl Yayladere    Yayladere    ilçe Mehmet Duransel
 
Bingöl Yedisu Yedisu ilçe Ömer İsen
 
Bitlis    Adilcevaz    Adilcevaz    ilçe Ceyhan Batar
 
Bitlis    Tatvan Tatvan ilçe Abdulkerim Akay
 
Bolu    Kıbrıscık Kıbrıscık ilçe Ersin Ercan
 
Bolu    Merkez Karacasu belde Halit Belen
 
Bolu    Yeniçağa Yeniçağa ilçe Zeki Mustafa Egeci
 
Burdur Karamanlı Karamanlı    ilçe Filiz Şener Türkoğlu
 
Burdur Yeşilova    Yeşilova ilçe Ömer Atasoy
 
Çanakkale    Çan Terzialan belde Arif Yumuşak
 
Çanakkale    Gelibolu Gelibolu ilçe Mehmet Eligül
 
Çankırı Eldivan Eldivan ilçe Nusrettin Gökçer
 
Çankırı Kızılırmak Kızılırmak ilçe Bahattin Güler
 
Çankırı Şabanözü Şabanözü    ilçe Mustafa Karakaya
 
Düzce Çilimli Çilimli ilçe Ömer Demirtaş
 
Düzce Yığılca Yığılca    ilçe Rasim Çam
 
Edirne Havsa Havsa ilçe Tefik Altıparmak
 
Edirne Lalapaşa    Lalapaşa ilçe Mehmet Vedat Kuşoğlu
 
Edirne Meriç Küplü belde Ali Tükel
 
Edirne Süloğlu Süloğlu ilçe Aydemir Arslan
 
Edirne Uzunköprü Uzunköprü ilçe    Şahin Şengül
 
Edirne Uzunköprü  Kırcasalih belde Kenan Heleman
 
Elazığ Ağın Ağın    ilçe Ali Uslu
 
Elazığ Palu    Beyhan belde Bayram Öztürk
 
Erzincan Merkez Yaylabaşı belde Şefik Taşkıran
 
Erzincan Çayırlı Çayırlı lçe Oktay Efe
 
Erzincan Otlukbeli Otlukbeli    ilçe usuf Tektaş
 
Erzincan Tercan adırkaya belde ait Durgun
 
Erzincan Tercan Kargın Belde Yunus Türkmen
 
Erzincan Tercan Mercan belde Bayram Bilici
 
Giresun Merkez Duroğlu belde Halil Çetin
 
Gümüşhane Kelkit Öbektaş    belde Yemen Demir
 
Gümüşhane Köse Köse ilçe    Turgay Kesler
 
Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy belde Çetin Rıza Tanış
 
Gümüşhane Şiran Şiran ilçe    Mutlu Özel
 
Gümüşhane Şiran Yeşilbük belde    Sezai Doğan
 
Gümüşhane Torul Torul ilçe    Evren Evrim Özdemir
 
Iğdır    Karakoyunlu Karakoyunlu ilçe Bayram Ali Ballı
 
Iğdır    Merkez Melekli belde Eray Çoşar
 
Isparta Eğirdir Sarıidris belde Ramazan Pala
 
Isparta Merkez Kuleönü belde Sezayi Çakır
 
Isparta Merkez Savköy     belde Mustafa Avşar
 
Isparta Şarkikaraağaç    Şarkikaraağaç ilçe Sefa Arıkan
 
Isparta Şarkikaraağaç    Çarıksaraylar belde Halil Toprak
 
Isparta Şarkikaraağaç    Çiçekpınar    belde Memiş Kaynak
 
Isparta Yalvaç Yalvaç ilçe Halil Hilmi Tütüncü
 
Karabük Yenice Yortan     belde Ali Şık
 
Kastamonu    İhsangazi İhsangazi ilçe Hayati Sağlık
 
Kırıkkale Delice Delice ilçe Soner Mazılıgüney
 
Kırıkkale Keskin Keskin ilçe Mustafa Alp Sülsipiroğlu
 
Kırıkkale Merkez    Hacılar belde Mehmet Koyuncu
 
Kırklareli Lüleburgaz    Evrensekiz    belde Birol Özbay
 
Kırklareli Vize Çakıllı belde Mehmet Bayram
 
Kırşehir Çiçekdağı Köseli belde Bekir Yılmaz
 
Kırşehir Kaman Kurancılı belde Erdoğan Tekeli
 
Kırşehir Merkez Özbağ belde Rasim Arazay
 
Kütahya Altıntaş Altıntaş ilçe Mehmet Akbunar
 
Kütahya Aslanapa Aslanapa    ilçe Gökhan Gürel
 
Kütahya Domaniç Çukurca belde    İlyas Tosun
 
Kütahya Gediz Gediz ilçe Mehmet Oyan
 
Kütahya Gediz Gökler belde    Yüksel Arık
 
Kütahya Gediz Yenikent belde Mehmet Karaca
 
Kütahya Merkez Seyitömer belde Halil Öztürk
 
Kütahya Simav Çitgöl belde Yüksel Ünal
 
Nevşehir Avanos Avanos ilçe Mustafa Kenan Sarıtaş
 
Nevşehir Merkez Göreme belde Ömer Eren
 
Nevşehir Merkez Kaymaklı belde Harun Çekiç
 
Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük belde Burhanettin Karaketir
 
Nevşehir Kozaklı    Kozaklı ilçe Celalettin Güven
 
Nevşehir Merkez Uçhisar belde Ali Karaslan
 
Niğde Bor Bahçeli belde Bülent Gözüpek
 
Niğde Çiftlik Çiftlik ilçe Fazlı Koç
 
Niğde Çiftlik Azatlı belde Rasim Aydın
 
Niğde Çiftlik Bozköy belde Kemal Beşer
 
Niğde Çiftlik Divarlı belde Mustafa Balcan 
 
Niğde Merkez Aktaş belde Erdoğan Şevenk
 
Niğde Merkez Alay belde Hacı Mehmet Varol
 
Niğde Merkez Bağlama belde Murat Karakuzu
 
Niğde Merkez Hacıabdullah belde Recep Doğmuş
 
Niğde Merkez Karaatlı belde Faik Okumuş
 
Niğde Merkez Kiledere belde İsmet Evlendi
 
Niğde Merkez Konaklı belde Maksut Özçelik
 
Niğde Merkez Orhanlı belde Şükrü Özdemir
 
Niğde Ulukışla Ulukışla ilçe Ali Ünkesen
 
Rize Derepazarı    Derepazarı    ilçe Selim Metin
 
Rize Hemşin Hemşin    ilçe Muhammet Sağlam
 
Rize İkizdere İkizdere ilçe Hakan Karagöz
 
Rize İyidere İyidere ilçe Osman Mete
 
Sivas    Doğanşar Doğanşar ilçe Halil Balık
 
Sivas    Gemerek Gemerek ilçe Yurt Koç
 
Sivas    Gemerek Sızır belde Ali Tamer
 
Sivas    Gölova Gölova ilçe Halil Önge
 
Sivas    Gürün Gürün ilçe Nami Çiftçi
 
Sivas    Hafik    Hafik    ilçe Selahattin Çuhadaroğlu
 
Sivas    Kangal Kangal ilçe Eren Derviş Akpınar
 
Sivas    Koyulhisar    Koyulhisar    ilçe Osman Epsileli
 
Tokat    Erbaa Gökal belde Osman Akbulut
 
Tokat    Erbaa Karayaka belde Sebahattin Şenel
 
Tokat    Niksar Serenli belde Nurettin Keleş
 
Tokat    Pazar Pazar ilçe Oğuz Keleş
 
Tokat    Reşadiye Bereketli belde Necaattin Şahin
 
Tokat    Reşadiye Bozçalı belde Bolhan Durmuş
 
Tokat    Reşadiye Cimitekke belde Erol Aydın
 
Tokat    Yeşilyurt Yeşilyurt ilçe Muhsin Yılmaz
 
Tokat    Zile Zile ilçe Ali Özgan
 
Yalova Armutlu Armutlu ilçe Mustafa Tokat
 
Yalova Çınarcık Teşvikiye belde Mustafa Nurten
 
Yalova Merkez Kadıköy belde Muhsin Gürkal
 
Yozgat Aydıncık Aydıncık ilçe Selahattin Özdemiir
 
Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan ilçe İbrahim Tamer
 
Yozgat Çandır Çandır    ilçeMehmet Emin Murat
 
Yozgat Çayıralan Çayıralan ilçe Kıyasi Başgül
 
Yozgat Kadışehri Kadışehri    ilçe Mustafa Doğru
 
Yozgat Saraykent Ozan belde Mustafa Cansever
 
Yozgat Sarıkaya Sarıkaya ilçe Ömer Açıkel
 
Yozgat Aydıncık    Baydiğin belde Ünal Karaca
 
Yozgat Boğazlıyan Sırçalı belde Erhan Tanış
 
Yozgat Sorgun Gülşehri belde Aziz Kaya" 
 

ETİKETLER