Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanında heyecan dorukta-izle

03 Mart 2016 Perşembe - 9:49 | Son Güncelleme : 03 03 2016 - 14:11

Perşembe akşamlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanında Ali Candan geçmişiyle yüzleşmeye devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanın da Cahit Polat'ı korumak için onu takip ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...


KURTLAR VADİSİ PUSU 285. BÖLÜM ÖZETİ
 
Geçmişle hüzünlü buluşma...
 
Yusuf, Smith için hazırladığı riskli ama akıllıca hamlesini Zeynep’e anlatır. Zeynep, duyduğu bu plana destek olmaya karar verir. Öte yandan Öktem’den öğrenmek istediği bilgilere ulaşmak için aklına gelen her yolu deneyen Smith hala aradığı cevapları duyamamıştır. Bu esnada alacağı bir haberle şaşkına dönen Smith için daha büyük bir sorun ortaya çıkar.
 
 
Gölge, laboratuvardan aldığı numunenin sırrının Polat Alemdar’da olduğunu çok geçmeden fark eder. Bugüne kadar Polat’a karşı yaptığı hiçbir hamleden sonuç alamayan Gölge, farklı bir yöntem denemeye karar verir.
 
SİYAH SANCAK ESİR PAZARINDA
 
Şedid saldırısı altında kalan masum köyleri zulümden kurtarıp erzak yardımı yapan Siyah Sancak ekibi, esir pazarlarından haberdar olur. Çok sayıda esirin hayatını kurtarmak için bir plan yapan Yasin Komutan, ekibiyle birlikte tehlike ve heyecan dolu bir operasyon gerçekleştirir.
 
ACI VEREN KARŞILAŞMA
 
Polat, Ali Candan olarak yaşadığı hayatının ne denli değiştiğini adım adım fark eder ve her öğrendiği detay onu daha da meraklandırır. Geçmişinin izini süren Polat karşılaştığı acı gerçek karşısında vereceği tepkiyle herkesi çok şaşırtacak.
 
Kurtlar Vadisi Pusu, unutulmayacak 285. Bölümüyle, 3 Mart Perşembe günü Kanal D’de…
 
KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Geçtiğimiz haftanın finalinde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
Polat sürekli kendi kendine “Elif’i görmem lazım” diyerek Murali’nin mekânından ayrılır. Polat, Kızkulesi’nin önüne giderek, Elif’le geçirdiği anları hatırlar.  Polat’ı geçmişi burada da yalnız bırakmaz.  Polat, girdiği bir kahvehanede, Şevko’nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açılır…
 
ARİEL POLAT’IN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR!
 
Polat’ın yaşadığını, Yusuf, Zeynep ve Murali’den başka kimse bilmemektedir. Ta ki, Ariel de bu sırrı öğrenene kadar. Polat’ın yaşadığına inanmakta zorlanan Ariel, adamlarına saldırı emri verir. 
 
SİYAH SANCAK TÜRKMENLERİN YANINDA
 
Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak ise hala Suriye’dedir. Şedid’in ele geçirdiği bir Türkmen köyünde durum içler acısıdır. Köy halkı aç ve susuzdur. İnsanlar açlıktan kırılmaktadır. Siyah Sancak büyük bir operasyonla köyü Şedid militanlarından temizler. Gördükleri bir manzara karşısında hayrete düşerler. Çünkü teröristlerin komutanları 14 yaşında bir çocuktur.