Kocamın Ailesi 33. bölüm fragmanında şok eden gerçek!

13 Şubat 2015 Cuma - 10:20 | Son Güncelleme : 13 02 2015 - 10:20

Fox Tv'nin yeni bölümleri merakla beklenen dizisi Kocamın Ailesi dün akşam erkana gelen son bölümü ile herkese heyecan dolu dakikalar yaşattı. Tarık ailesini bulabilecek mi? Kocamın Ailesi 33. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merak edilen o ayrıntılar..


Sevgililer günü kutlamaları Ar Apartmanı'nda 7'den 70'e herkesi ele geçirir. Tüm karşı çıkışlarına rağmen Miray'dan Cücü'ye, Tülay'dan Zafer'e bütün aile kutlamalardan payına düşeni alırken, Cücü Tarık'ın öz ailesini bulma yolunda emin adımlarla ilerler. Oysa Rıza'nın aileyle ilgili planları bambaşkadır.
 
 
Oyuncu Kadrosu
 
Tarık
Gökhan Alkan
5 yaşında evlatlık verilmiş, Almanya’da bir ailenin yanında büyümüş, tıp okumuş ve Türkiye’ye dönüp cerrah olmuş. Yakışıklı, sevecen, büyük gönüllü bir genç adam. Karısına aşık ancak aile özlemi yaşamakta.
 
Güneş
Yeliz Kuvancı
Tarık’ın okul arkadaşı Cücü’nün kuzeni. Canlıya saygı duyan adalet duygusu gelişmiş bir veteriner. Hiç evlenmemiş ancak ailesindeki tüm kadınlar kocalarının aileleri yüzünden boşanmış. Aileci, elinden iş gelen eğlenceli bir genç kadın.
 
Mukadder Ar
Ayşenil Şamlıoğlu
Zafer’in karısı. Çocuklarının annesi, iyi kalpli, duygularını saklamayı başaramayan, sevgi ve saygı dolu bir kadın. 25 yıl önce oğlunu kaybetmenin acısıyla yaşamakta ve bir gün Engin’ine kavuşacağından emin.
 
Pelin
Beren Gökyıldız
Tülay’la Hakan’ın 6 yaşındaki bilmiş kızları.
 
Zafer Ar
Erman Okay
Hikmet’in ortanca oğlu. Aile işi olan pastaneyi devralmış işletiyor. Duygularını belli etmeyen ancak dünya iyisi bir baba. Kayıp oğullarını aramayı ailenin kadınlarına yasaklamış, ailesinin geri kalanını daha fazla üzmemek için.
 
Şeniz
Yeşim Salkım
Sefer’in karısı. Çok güzel ve alımlı... Herkese nazik ve saygılı davransa da kendi içinde hesaplaşmaları olan bir kadın. Tüm derdi Ar ailesi
 
Cücü
Durul Bazan
Tarık’ın Almanya'dan okul arkadaşı, darlak, kendi doğrularından ödün vermeyen özgün bir tip. Tarık’ın tek dostu, Tülay’a meyili var. Başak’ın da katılımıyla aşk üçgeni doğması muhtemel.