Kardeş Payı ne zaman başlayacak?

18 Aralık 2014 Perşembe - 14:44 | Son Güncelleme : 18 12 2014 - 14:44

Star TV'nin komedi dizisi Kardeş Payı için artık geri sayım başladı. Kardeş Payı dizisinin hayranları merakla dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Kardeş Payı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik.


Kardeş Payı geç bittiği için yeni sezon ile birlikte yayına girmemiş. Dizinin Ocak ayı ile birlikte tekrardan ekranlarda olacağı açıklandı.
 
Kardeş Payı son bölümde neler olmuştu?
Dünyaya barış ve mutluluk getirecek icadı tüm dünyaya aynı anda duyurmanın derdine düşen kardeşler başlarına geleceklerden habersiz gönül ilişkilerinin peşinde koşuyorlar. Hakem maçı bitirmek üzere, kaleyi gören, gördüğü yerden şut çekiyor. Kardeş Payı olaylı ve eğlenceli sezon final bölümüyle Perşembe Star’da...
Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan paylaşıyor. 
 
Hayko Cepkin, Manga, Ceyhun Yılmaz gibi bir çok ünlü sezon final bölümünü hep birlikte izlediler...
Ekranların en komik dizisi Kardeş Payı, sezon finalini tüm ekip ve konuklarla birlikte dün akşam Kanyon’da izledi.
Bol alkış ve kahkahaların eksik olmadığı izlemeye dizinin son bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan  Hayko Cepkin, Manga ve  Ceyhun Yılmaz da katıldı. 
Fenomen dizinin oyuncuları ‘‘Şimdilik vedamızı yaptık tatile çıkıyoruz. Yeni sezon için Ocakta görüşmek üzere’’ dediler.
Kardeş Payı sezon finali sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu. Dizi, uzun süre gündemin ilk sırasında yer aldı. 
Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımını ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Ahmet Dursun, Barış Yıldız, Sadık Gürbüz, paylaşıyor.