Jet Sosyete ilk bölüm bu akşam yayınlanacak! İşte 1. bölüm fragman...

18 Şubat 2018 Pazar - 13:04 | Son Güncelleme : 18 02 2018 - 13:04

Jet Sosyete ilk bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. STAR TV'nin yeni dizisi olan Jet Sosyete 1. bölüm fragmanı büyük ilgi gördü. İşte Jet Sosyete dizisinin konusu ve oyuncuları...


Pazar akşamlar STAR TV^'de yayınlanacak olan Jet Sosyete, izleyicisi ekrana kilitlemeyi hedefliyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla adından çok söz ettiren Jet Sosyete merakla bekleniyor. İşte Jet Sosyete dizisinin ayrıntıları...
 
JET SOSYETE KONUSU NEDİR?
 
Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. 
 
Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir. 
 
JET SOSYETE OYUNCULARI
 
Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor. 
 
JET SOSYETE İLK FRAGMAN